Rubriky:

Tipsport extraliga

Reprezentační kouč Hadamczik chválil Litvínov

19. ledna 2008 10:55

Reprezentační kouč Alois Hadamczik si v pátek v Třinci obzvláště vychutnal hru litvínovských útočníků, dvacetiletého Jakuba Černého a pětadvacetiletého Františka Lukeše. „Oba předvedli velmi dobrý pohyb, výborné vedení puku, zrychlení a koncentraci na hru,“ pochvalně kýval hlavou Hadamczik.

Ze spolupráce těchto dvou padl první gól a podobnou akci předvedli i v závěrečné třetině, ale střelu gólman Vojtek vyrazil levým betonem. Lukeš v tomto ligovém ročníku o sobě dává vědět, v kanadském bodování už nasbíral 32 bodů za čtrnáct gólů a osmnáct asistencí.

Ideální sestava 42. kola podle redakce Sport.cz.:
Trvaj (Znojmo - 2) - Bičánek (Znojmo), Sekeráš (Třinec - 3) - Skuhravý (Karlovy Vary), Pletka (Liberec), Sýkora (Pardubice - 7).

„Litvínov mě příjemně překvapil velmi dobře organizovanou obranou. Vždycky to byl tým, který hrával kvalitně dopředu. Tentokrát zaslouží pochvalu i za bránění,“ pokračoval reprezentační trenér. U Třince Hadamczik ocenil nezměrnou bojovnost v závěru utkání, ale hlavně k jeho výkonu ve druhé třetině měl výhrady. „Ve hře domácích bylo málo pohybu a nedostatečně napadali soupeře, nesnažili se ho donutit k chybám. Jejich tlak do branky byl slabý.“

ko, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..