Rubriky:

Tipsport extraliga

Hlavní rozhodčí ve druhém duelu na Slavii chybovali, uznal Halas

23. března 2008 13:02 - PRAHA

Dvojice hlavních hokejových rozhodčích Martin Fraňo a Antonín Jeřábek ve druhém semifinále play-off extraligy mezi Slavií Praha a Libercem chybovala. Zástupci Komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje to uvedli v oficiální zprávě, čímž dali za pravdu zástupcům severočeského klubu, kterým se výkon arbitrů také nelíbil a podali na ně oficiální stížnost.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

"Na počátku utkání nenasadili správnou laťku rozhodování. Nerozpoznali od počátku nervozitu hráčů na obou stranách, utkání nechali hrát na samé možné hranici tvrdosti, která na konci utkání a v prodloužení vyvrcholila některými nedovolenými zákroky, které musely být a přitom nebyly potrestány," uvedl předseda komise Pavel Halas ve zprávě, kterou dal ČTK k dispozici.

Na špatný výkon Fraňa s Jeřábkem upozornil hned po utkání i delegát, podle kterého nebyl jejich výkon na konci normální hrací doby a v prodloužení vyvážený. "Přehlédli několik nedovolených zákroků hokejkou," konstatoval Halas, který na druhou stranu ocenil výkon čárových sudí Františka Kalivody a Petra Charváta nasazených na tento duel.

Čtvrteční semifinálový zápas play-off byl zatím jediným, který se rozhodčím nevydařil. Zbývající tři doposud odehrané zápasy, tedy i dva souboje mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary, byly podle komise odřízeny vyváženě a bez problémů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..