Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlín začal přípravu pod vedením Rostislava Vlacha

28. dubna 2008 14:44 - ZLÍN

Zatím pod vedením asistenta trenéra Rostislava Vlacha v pondělí začali po dovolené přípravu na novou sezónu hokejisté týmu RI Okna Zlín. Vedení předposledního týmu extraligy dolaďuje v tomto týdnu smlouvu se Zdeňkem Venerou, který by po odchodu z Karlových Varů měl od příštího týdne převzít trenérskou taktovku.

Loňský kádr opustili Miroslav Okál, který ukončil aktivní kariéru, do zámoří se vrací obránce Tomáš Klouček, brankář Jakub Čech zamířil do Havířova a uvolněn byl i útočník Martin Čech, jehož další angažmá se řeší.

Zlín získal slovenského reprezentanta Andreje Kollára, jenž se připravuje v Kanadě na mistrovství světa. Na střídavý start přichází z Dukly Jihlava Radek Míka a s týmem začal trénovat i další obránce Jiří Kučný, který přišel na zkoušku.

"Na prvním tréninku chyběl Pavel Kubiš, jenž má ještě dovolenou, obránce Antonín Bořuta se doléčuje po operaci kotníku a Roman Vlach měl studijní povinnosti," řekl mluvčí zlínských hokejistů Roman Ordelt.

V tomto týdnu čeká hráče jednofázová příprava. Náplní dnešního zahajovacího tréninku byl fotbálek v Mladcové. Tým bude trénovat až do konce června, po třítýdenní dovolené už následuje od 21. července příprava na ledě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..