Liberec vyhrál v Tipsport Cupu v Hradci vysoko 7:0

HRADEC KRÁLOVÉ

Hokejisté Liberce v pátek vyhráli ve svém závěrečném vystoupení v letošním Tipsport Cupu na ledě prvoligového Hradce Králové vysoko 7:0. Bílí Tygři si tak sice v tabulce polepšili, ale naději na postup do semifinále už neměli. Hradec Králové skončil ve skupině C bez bodu poslední.

Liberec získal v úvodní třetině dvoubrankové vedení díky Bartovičovi a Zíbovi, v druhé třetině se prosadili Krstev a Nedorost. Debakl Hradce pak v závěrečné části dovršili dvěma góly Procházka a jedním Pletka.

Severočechy nyní čeká turné ve Švýcarsku. V úterý nastoupí Liberec na ledě Bielu, potom sehraje na turnaji v Yverdonu zápasy s Eisbären Berlín, Davosem a duel o konečné umístění.

Tipsport Cup - skupina C:
Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
Branky: 56. a 60. S. Procházka, 11. Bartovič, 20. Zíb, 31. Krstev, 37. V. Nedorost, 58. Pletka.

7 : 2 Kladno - Vsetín 7 : 2 dohráno
20240418T18 : 00:00+0200