Vítkovice na úvod Tatranského poháru podlehly Popradu

KOŠICE

Hokejisté Vítkovic zahájili svou účast na Tatranském poháru v Košicích prohrou 2:3 s Popradem. Svěřenci bývalého reprezentačního kouče Aloise Hadamczika vstoupili do utkání lépe, když je v 8. minutě poslal do vedení Štefanka. Čtvrtfinalista minulého ročníku slovenské extraligy ale třemi brankami vývoj otočil, za Vítkovice pouze snížil v 57. minutě Burger.

Závěrečný tlak už branku českému týmu nepřinesl. Vítkovice si spravily chuť alespoň dílčí výhrou v doplňkových samostatných nájezdech. V dresu Popradu se dvěma asistencemi blýskl český obránce Jiří Malinský.

Ve druhém utkání Tatranského poháru si hladkou výhru 6:2 nad francouzským Rouenem připsaly Košice. S nimi změří síly Vítkovice ve čtvrtek od 18 hodin.