Rubriky:

Tipsport extraliga

V kabině vítkovických hokejistů řádí virus

26. srpna 2003 16:10 - OSTRAVA

Neznámý virus doslova klátí kádr hokejistů Vítkovic. Po dopoledním tréninku zůstalo kouči Ladislavu Svozilovi jedenáct zdravých hráčů, zbytek sužují teploty, bolesti hlavy a průjem. Klub proto narychlo zrušil večerní přípravný duel s Trenčínem.

 

ČTK/Dan Krzywoň

"Nezůstal nám jediný gólman a v jedenácti lidech by zápas neměl smysl. Zatím nemáme výsledky krevních odběrů a dalších vyšetření, takže ani nevíme, z čeho jsme se mohli nakazit," krčil bezradně rameny trenér Svozil, který se zatím brání variantě, že by se tým mohl přiotrávit zkaženým jídlem na Tatranském poháru v Popradu. Tam Ostravané hráli na konci minulého týdne a v neděli už na lůžka ulehla první vlna marodů. Se stejnými příznaky dnes zamířila k lékaři další skupina vítkovických hokejistů.

"Nerad bych ublížil pořadatelům. Stravovali jsme se tam všude společně a problémy má zatím jen polovina kádru. Tím pádem by to nemusela být salmonelóza. Dokud jsme bez výsledků, asi nemá cenu o tom spekulovat," mínil Svozil. Výsledky zdravotních vyšetření budou známy ve středu.

Torzo mužstva dočasně doplní hráči z juniorky. "Poskládáme aspoň tři pětky a budeme trénovat dále. Ve středu uvidíme, jestli to ustoupí. V opačném případě budeme muset odříct i čtvrteční utkání v Prostějově," dodal Svozil.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..