Rubriky:

Tipsport extraliga

Rozhodčí Husička s Hradilem mají pauzu, na Spartě chybovali

20. března 2009 16:19 - PRAHA

Dvojice hlavních rozhodčích Radek Husička, René Hradil se v nejbližší době v hokejovém play-off neobjeví. Komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje je přestane nasazovat do zápasů po jejich špatnému výkonu ve druhém semifinálovém utkání extraligy mezi pražskou Spartou a Karlovými Vary.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

"Ihned po utkání jsem jim oznámil, že s nimi v dohledné době nepočítám. Bylo to jedno z nejméně vydařených utkání v play-off ze strany rozhodčích," řekl dnes ČTK člen komise rozhodčích Pavel Halas, který má na starosti extraligu.

Výkon Husičky s Hradilem se nezamlouval ani jednomu týmu, oba arbitři udělali v zápase řadu chyb. Čtvrteční duel vyhrály Karlovy Vary, které o svém úspěchu rozhodly gólem Josefa Řezníčka pět vteřin před koncem prodloužení. Stav série je nerozhodný 1:1.

Až doposud byl Halas s výkony rozhodčích v play-off spokojen, delegace ještě nebyla pozastavena žádnému arbitrovi. Bývalý mezinárodní rozhodčí se ale pozastavil nad kritikou vítkovického trenéra Aloise Hadamczika k výkonu Romana Poláka v šestém a sedmém čtvrtfinálovém duelu. "Zápasy Slavie a Vítkovic byla nejlépe odřízená série v dosavadním play-off," řekl Halas.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..