Rubriky:

Tipsport extraliga

Definitivní rozhodnutí: Karlovy Vary hrát Kontinentální ligu nebudou

26. března 2009 14:04 - PRAHA/KARLOVY VARY

Před důležitým pátým semifinálem play-off hokejové extraligy definitivně odmítlo vedení Karlových Varů vstup klubu do Kontinentální ligy. O konečném rozhodnutí loňského finalisty české nejvyšší soutěže informoval v tiskové zprávě média, fanoušky i partnery majitel klubu Karel Holoubek a generální manažer Miroslav Vaněk.

Podle ruského deníku Sport Express už měly Karlovy Vary dokonce připravený rozpočet pro KHL, ale všechny spekulace rozprášilo definitvně čtvrteční prohlášení nejvyšších zástupců Energie. "KHL se v Karlových Varech hrát nebude," zní jasně v tiskové zprávě podepsané majitelem klubu Karlem Holoubkem a generálním manažerem Miroslavem Vaňkem.

Jednání s ruskou stranou o možném vstupu hokejistů z lázeňského města do nově vzniklé ligy začaly loni v létě. Podle všeho již tedy Západočeši nebudou o vstup do ligy, která má za cíl vytvořit evropskou obdobu zámořské NHL, usilovat.

"Objevují se informace, že jednáme, že mám někam k jednání odjet, a přitom se nic takového neděje, ani nic takového nezačalo," řekl ČTK Holoubek. Z prohlášení klubu není jasné, zda se jedná jen o příští sezónu nebo existuje možnost startu v soutěži v budoucnu. "Je to myšlené celkově. Ani v příští sezóně, ani za pět let," dodal Holoubek.

th, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..