Rubriky:

Tipsport extraliga

Jaromír Látal je novým funkcionářem hokejové Sparty

9. dubna 2009 11:07 - PRAHA

Sportovní oddělení hokejové Sparty Praha posílil bývalý hráč a zkušený funkcionář Jaromír Látal. „Ve Spartě bude zastávat nově vytvořenou funkci manažera pro sportovní rozvoj a zároveň bude sportovním ředitelem v Berouně, našem partnerském klubu v první lize," uvedl generální manažer Sparty Petr Bříza. Ve Spartě naopak končí sportovně-technický ředitel Miroslav Kuneš.

 

www.hcsparta.cz

„Na základě uzavření spolupráce s Berounem a dalších systémových změn v našem klubu jsme hledali člověka, který by pracoval pro Spartu a zároveň zajišťoval chod naší farmy v Berouně po sportovní stránce. Chceme smysluplně a koordinovaně využívat kádry obou klubů. Dále se Jaromír bude věnovat skautingu a podílet se na tvorbě kádru A-mužstva Sparty,“ přiblížil náplň Látalovy práce Petr Bříza.

Během hráčské kariéry odehrál Jaromír Látal v rudém dresu s „eskem“ na prsou šest sezón a ve Spartě v minulosti již pracoval u mládeže. V posledních letech zastával funkci sportovního manažera v Českých Budějovicích. Tam působil od roku 2005 a podílel se na postupech týmu do semifinále extraligy v předešlých třech sezónách. Na začátku ledna 2009 byl ale z funkce odvolán pro neuspokojivé výsledky Jihočechů.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..