Rubriky:

Tipsport extraliga

V Karlových Varech by v září mohli hrát hokejisté Floridy

15. dubna 2009 22:55 - PRAHA

Hokejisté Floridy Panthers by se v září mohli představit v Karlových Varech. Generální manažer mistra extraligy Miroslav Vaněk uvedl, že klub dostal od zástupců amerického celku nabídku k sehrání přípravného zápasu.

"Je pravda, že jsme dostali nabídku na utkání s Floridou, které by se mělo uskutečnit v září ve Varech. Celou záležitost v současné době řeší vedení města s majitelem klubu," uvedl dnes Vaněk v on-line rozhovoru na webu iDnes.cz.

Zápas by se mohl uskutečnit v nové aréně, která se v lázeňském městě dokončuje a bude slavnostně otevřena 19. června. "Jde o složitou a nákladnou záležitost. Osobně si netroufám tipovat, jak všechno dopadne," prohlásil Vaněk.

Tým Floridy se bude na na začátku září v Evropě připravovat na start nového ročníku NHL, který Pantery čeká v Helsinkách, kde se utkají v Chicagem. Zámořská soutěž začne potřetí v historiina "Starém kontinentu". Loni se úvodní duely konaly v Praze, kde se utkali hráči New York Rangers a Tampy, a ve Stockholmu, kde se bude hrát i letos.

Pokud se floridský klub opravdu v Karlových Varech představí, mohli by u toho být i čeští hráči. V letošní sezoně dres Panterů oblékali brankář Tomáš Vokoun a útočníci Radek Dvořák, Rostislav Olesz, Michael Frolík a Kamil Kreps.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..