Rubriky:

Tipsport extraliga

Extraliga i česká reprezentace budou nadále v ČT

4. června 2009 16:57

Zápasy hokejové extraligy i českého národního týmu bude i nadále vysílat Česká televize. BPA sport marketing, která je výhradním marketingovým partnerem Asociace profesionálních klubů ledního hokeje a Českého svazu ledního hokeje, nabídla pro následující čtyři sezóny práva předním televizním společnostem a v druhém kole vybírala mezi ČT a Novou.

 

PRÁVO/Dorian Hanuš

Uvedl to server hokej.cz, který právě BPA provozuje. "S oběma společnostmi jsme konkretizovali údaje nabídky, probíhala jednání o jednotlivých bodech poptávky, která ze strany obou společností byla předložena do konce dubna. Nakonec jsme se po posouzení předložených nabídek rozhodli pro pokračování spolupráce s Českou televizí," prohlásila předsedkyně představenstva společnosti BPA sport marketing Jana Obermajerová.

Součásti balíčku je i možnost vysílání také první ligy, turnaje Tipsport Hockey Cup, utkání českých juniorských výběrů na mistrovství světa hráčů do 20 nebo 18 let i přenosy z vyhlášení anket Zlatá hokejka a Hokejista sezony pro Českou republiku a z domácích přenosů i práva pro zahraničí.

Základními kritérii výběru byla především nabídka rozsahu a kvality vysílání, nabídka ceny za uvedená práva a rozsah reklamních a sponzorských prezentací pro hlavní partnery českého hokeje.

Nabídka České televize podle serveru převýšila konkurenta rozsahem nabídnutého vysílání. Na základě dohody má nyní Česká televize první právo výběru, které zápasy základní části extraligy bude chtít vysílat. Pokračovat budou přenosy na internetu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..