Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejové Vítkovice stále nemají smlouvu s generálním partnerem

5. června 2009 15:43 - OSTRAVA

Hokejistům Vítkovic chybí před novou extraligovou sezónou generální partner. Vedení ostravského klubu podle svých oficiálních internetových stránek stále neuzavřelo smlouvu se společností Evraz Vítkovice Steel, která byla hlavním sponzorem v minulé sezoně.

Ocelářský gigant a dlouholetý partner hokejistů, který podle nepotvrzených informací přispívá v řádech desítek miliónů korun, se klubu zatím nezavázal k další spolupráci.

"Není nic tajného, že doposud není podepsaná smlouva s Evrazem a stále se vyjednává. Věříme tomu, že se nakonec na podpoře hokeje domluvíme, ovšem není to vůbec jednoduché," uvedl pro vítkovický web trenér a generální manažer Alois Hadamczik.

Ztráta ekonomické podpory koncernu by pro klub byla velkou nepříjemností. I přesto, že Vítkovice už v důsledku hospodářské recese po uplynulé sezoně vyhlásily úsporný program a rozpočet na příští sezonu zkrátily o čtvrtinu.

Podle neoficiálních údajů se náklady klubu v minulém soutěžním ročníku pohybovaly mezi 90 a 100 milióny korun. "Současná situace postihuje jak velké podniky, tak malé firmy. Hokej ve Vítkovicích ale chceme, děláme pro to všechno a věřím, že nám pomůže i město Ostrava, kterou reprezentujeme," uvedl Hadamczik.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..