Rubriky:

Tipsport extraliga

Extraliga začne 9. září a skončí nejpozději 29. dubna

6. července 2009 15:43 - PRAHA

Netradičně ve středu 9. září, tři dny po skončení reprezentačního turnaje Euro Hockey Tour - Českých hokejových her v Karlových Varech, začnou boje nového ročníku extraligy. Základní část skončí 52. kolem v pátek 5. března, o tři dny později odstartuje vyřazovací část předkolem a v úterý 16. března začne čtvrtfinále. Nový mistr bude korunován nejdříve ve čtvrtek 22. dubna a nejpozději týden poté.

V sezóně bude extraliga přerušena třikrát kvůli reprezentačním akcím. Od 5. do 8. listopadu se hraje turnaj Karjala v Helsinkách, od 17. do 20. prosince pak Channel One Cup, který český tým začne doma a pak se přesune do Moskvy. Ještě předtím se představí 15. prosince v Košicích proti Slovensku. Dlouhá pauza je rezervována pro olympijské hry ve Vancouveru (17.-28. února). Jako poslední před přestávkou je naplánováno 50. kolo na úterý 9. února, další dějství se uskuteční až ve středu 3. března.

Model minulého ročníku zůstal zachován. Předkolo play off sedmého s desátým a osmého s devátým týmem se bude hrát na tři vítězné zápasy, čtvrtfinále, semifinále i finále pak na čtyři vítězství. Celky na 11. až 14. místě čeká dalších dvanáct kol ve skupině o udržení, kam se započítá bilance ze základní části. Poslední tým soutěže po skončení play out čeká baráž o extraligu s vítězem první ligy.

Oproti minulému ročníku došlo u některých klubů ke změně začátku utkání. Vítkovice budou hrát ve všední dny nově místo v 17:00 až od 17:30, v neděli zůstává start jejich utkání v 17:00. Slavia má od 1. listopadu nedělní hrací časy namísto 17:00 už v 15:00, v tuto hodinu se bude hrát výjimečně i 6. prosince v Liberci.

Variantu na 15:00 místo 17:00 má v rozpisu naznačenou i pražská Sparta. Mistrovské Karlovy Vary si od 1. listopadu přesunou nedělní hrací čas ze 17:30 na 16:00. Nováček soutěže Kometa Brno, která odkoupila licenci od Znojma, bude hrát ve všední dny od 18:00 a v neděli od 17:00. V posledních dvou kolech základní části se hrají všechna utkání ve shodném čase od 17:30.

V novém čase se budou hrát i čtvrteční televizní zápasy na druhém programu České televize. Ty už nebudou začínat v 17:00, ale až v 18:00.

Program extraligy:
Středa 9. září - 1. kolo:
17:30 Geus Okna Kladno - Energie Karlovy Vary, Mountfield České Budějovice - Litvínov, Vítkovice Steel - Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec,
18:00 Kometa Brno - Plzeň, Eaton Pardubice - PSG Zlín,
18:15 Slavia Praha - Oceláři Třinec.
Pátek 11. září - 2. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Mountfield České Budějovice, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav,
17:30 Litvínov - Kometa Brno, Plzeň - Geus Okna Kladno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Slavia Praha, Sparta Praha - Eaton Pardubice,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Vítkovice Steel.
Neděle 13. září - 3. kolo:
17:00 Mountfield České Budějovice - Geus Okna Kladno, Kometa Brno - Sparta Praha, Vítkovice Steel - Plzeň, Slavia Praha - Litvínov, Eaton Pardubice - Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec,
17:30 Mladá Boleslav - Oceláři Třinec.
Úterý 15. září - 4. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Vítkovice Steel,
17:30 Geus Okna Kladno - Kometa Brno, Litvínov - PSG Zlín, Plzeň - Mountfield České Budějovice,
18:00 Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav,
18:15 Slavia Praha - Sparta Praha,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Eaton Pardubice.
Pátek 18. září - 5. kolo:
17:00 PSG Zlín - Energie Karlovy Vary,
17:30 Vítkovice Steel - Geus Okna Kladno, Mountfield České Budějovice - Slavia Praha, BK Mladá Boleslav - Plzeň,
18:00 Kometa Brno - Oceláři Třinec, Eaton Pardubice - Litvínov, Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.
Neděle 20. září - 6. kolo:
17:00 Mountfield České Budějovice - Kometa Brno, Oceláři Třinec - PSG Zlín, Sparta Praha - BK Mladá Boleslav,
17:30 Geus Okna Kladno - Slavia Praha, Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, Litvínov - Vítkovice Steel, Plzeň - Eaton Pardubice.
Úterý 22. září - 7. kolo:
17:00 PSG Zlín - Sparta Praha,
17:30 Vítkovice Steel - Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Geus Okna Kladno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Oceláři Třinec,
18:15 Slavia Praha - Plzeň,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Litvínov.
Pátek 25. září - 8. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec,
17:30 Geus Okna Kladno - Eaton Pardubice, Mountfield České Budějovice - Vítkovice Steel, Litvínov - BK Mladá Boleslav, Plzeň - PSG Zlín,
18:00 Sparta Praha - Energie Karlovy Vary,
18:15 Slavia Praha - Kometa Brno.
Neděle 27. září - 9. kolo:
17:00 Vítkovice Steel - Slavia Praha, Eaton Pardubice - Kometa Brno, PSG Zlín - Geus Okna Kladno, Bílí Tygři Liberec - Plzeň, Sparta Praha - Oceláři Třinec,
17:30 BK Mladá Boleslav - Mountfield České Budějovice, Energie Karlovy Vary - Litvínov.
Úterý 29. září - 10. kolo:
17:30 Geus Okna Kladno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield České Budějovice - Energie Karlovy Vary, Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, Litvínov - Sparta Praha, Plzeň - Oceláři Třinec,
18:00 Kometa Brno - PSG Zlín,
18:15 Slavia Praha - Eaton Pardubice.
Čtvrtek 1. října - předehrávky 11. kola:
18:00 Eaton Pardubice - Vítkovice Steel,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Slavia Praha.
Pátek 2. října - 11. kolo:
17:00 PSG Zlín - Mountfield České Budějovice, Oceláři Třinec - Litvínov,
17:30 BK Mladá Boleslav - Kometa Brno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Plzeň, Sparta Praha - Geus Okna Kladno.
Neděle 4. října - 12. kolo:
17:00 Mountfield České Budějovice - Sparta Praha, Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Slavia Praha - PSG Zlín,
17:30 Geus Okna Kladno - Oceláři Třinec, Plzeň - Litvínov,
18:00 Eaton Pardubice - BK Mladá Boleslav.
Úterý 6. října - 13. kolo:
17:00 PSG Zlín - Vítkovice Steel, Oceláři Třinec - Eaton Pardubice,
17:30 Plzeň - Sparta Praha, Litvínov - Geus Okna Kladno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Kometa Brno,
18:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Mountfield České Budějovice.
Čtvrtek 8. října - předehrávka 14. kola:
18:30 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav.
Pátek 9. října - 14. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Slavia Praha, PSG Zlín - Eaton Pardubice,
17:30 Litvínov - Mountfield České Budějovice, Plzeň - Kometa Brno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Geus Okna Kladno, Sparta Praha - Vítkovice Steel.
Neděle 11. října - 15. kolo:
17:00 Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, Slavia Praha - Energie Karlovy Vary, Mountfield České Budějovice - Oceláři Třinec, Kometa Brno - Litvínov,
17:30 Geus Okna Kladno - Plzeň, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín,
18:00 Eaton Pardubice - Sparta Praha.
Úterý 13. října - dohrávka 12. kola:
17:30 Vítkovice Steel - Energie Karlovy Vary.
Pátek 16. října - 16. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec,
17:30 Geus Okna Kladno - Mountfield České Budějovice, Plzeň - Vítkovice Steel, Litvínov - Slavia Praha,
18:00 Sparta Praha - Kometa Brno.
Neděle 18. října - 17. kolo:
17:00 Kometa Brno - Geus Okna Kladno, Eaton Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Vítkovice Steel - Oceláři Třinec, Sparta Praha - Slavia Praha, PSG Zlín - Litvínov, Mountfield České Budějovice - Plzeň,
17:30 BK Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary.
Úterý 20. října - 18. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Kometa Brno,
17:30 Geus Okna Kladno - Vítkovice Steel, Litvínov - Eaton Pardubice, Plzeň - BK Mladá Boleslav,
18:00 Energie Karlovy Vary - PSG Zlín,
18:15 Slavia Praha - Mountfield České Budějovice,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Sparta Praha.
Pátek 23. října - 19. kolo:
17:00 PSG Zlín - Oceláři Třinec,
17:30 BK Mladá Boleslav - Sparta Praha, Vítkovice Steel - Litvínov,
18:00 Kometa Brno - Mountfield České Budějovice, Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, Eaton Pardubice - Plzeň,
18:15 Slavia Praha - Geus Okna Kladno.
Neděle 25. října - 20. kolo:
17:00 Kometa Brno - Vítkovice Steel, Mountfield České Budějovice - Eaton Pardubice, Sparta Praha - PSG Zlín, Oceláři Třinec - Energie Karlovy Vary,
17:30 Plzeň - Slavia Praha, Geus Okna Kladno - BK Mladá Boleslav, Litvínov - Bílí Tygři Liberec.
Úterý 27. října - dohrávka 16. kola:
18:30 Energie Karlovy Vary - Eaton Pardubice.
Pátek 30. října - 21. kolo:
17:00 PSG Zlín - Plzeň,
17:30 Vítkovice Steel - Mountfield České Budějovice, BK Mladá Boleslav - Litvínov,
18:00 Eaton Pardubice - Geus Okna Kladno, Kometa Brno - Slavia Praha, Energie Karlovy Vary - Sparta Praha,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Oceláři Třinec.
Neděle 1. listopadu - 22. kolo:
15:00 Slavia Praha - Vítkovice Steel,
17:00 Kometa Brno - Eaton Pardubice, Mountfield České Budějovice - BK Mladá Boleslav, Oceláři Třinec - Sparta Praha,
17:30 Geus Okna Kladno - PSG Zlín, Plzeň - Bílí Tygři Liberec, Litvínov - Energie Karlovy Vary.
Úterý 10. listopadu - předehrávka 25. kola:
18:30 Bílí Tygři Liberec - Kometa Brno.
Čtvrtek 12. listopadu - předehrávka 23. kola:
18:30 Bílí Tygři Liberec - Geus Okna Kladno.
Pátek 13. listopadu - 23. kolo:
17:00 PSG Zlín - Kometa Brno, Oceláři Třinec - Plzeň,
17:30 BK Mladá Boleslav - Vítkovice Steel,
18:00 Energie Karlovy Vary - Mountfield České Budějovice, Eaton Pardubice - Slavia Praha, Sparta Praha - Litvínov.
Neděle 15. listopadu - 24. kolo:
17:00 Vítkovice Steel - Eaton Pardubice, Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Mountfield České Budějovice - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - Slavia Praha,
17:30 Plzeň - Energie Karlovy Vary, Litvínov - Oceláři Třinec, Geus Okna Kladno - Sparta Praha.
Úterý 17. listopadu:
Dohrávka 7. kola:
18:00 Eaton Pardubice - Mountfield České Budějovice.
Předehrávka 26. kola:
17:30 Vítkovice Steel - PSG Zlín.
Pátek 20. listopadu - 25. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Geus Okna Kladno, PSG Zlín - Slavia Praha,
17:30 BK Mladá Boleslav - Eaton Pardubice, Litvínov - Plzeň,
18:00 Sparta Praha - Mountfield České Budějovice, Energie Karlovy Vary - Vítkovice Steel.
Neděle 22. listopadu - 26. kolo:
15:00 Slavia Praha - BK Mladá Boleslav,
17:00 Mountfield České Budějovice - Bílí Tygři Liberec, Kometa Brno - Energie Karlovy Vary, Eaton Pardubice - Oceláři Třinec, Sparta Praha - Plzeň,
17:30 Geus Okna Kladno - Litvínov.
Úterý 24. listopadu - 27. kolo:
17:30 Geus Okna Kladno - Energie Karlovy Vary, Mountfield České Budějovice - Litvínov, Vítkovice Steel - Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec,
18:00 Kometa Brno - Plzeň, Eaton Pardubice - PSG Zlín,
18:15 Slavia Praha - Oceláři Třinec.
Čtvrtek 26. listopadu - předehrávka 28. kola:
18:30 Bílí Tygři Liberec - Vítkovice Steel.
Pátek 27. listopadu - 28. kolo:
17:00 PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, Oceláři Třinec - Mountfield České Budějovice,
17:30 Litvínov - Kometa Brno, Plzeň - Geus Okna Kladno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Slavia Praha.
Neděle 29. listopadu - 29. kolo:
17:00 Mountfield České Budějovice - Geus Okna Kladno, Kometa Brno - Sparta Praha, Vítkovice Steel - Plzeň, Eaton Pardubice - Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín,
17:30 BK Mladá Boleslav - Oceláři Třinec.
Pondělí 30. listopadu - dohrávka 30. kola:
18:15 Slavia Praha - Litvínov.
Úterý 1. prosince
Dohrávka 28. kola:
18:00 Sparta Praha - Eaton Pardubice.
Předehrávka 31. kola:
17:30 Vítkovice Steel - Geus Okna Kladno.
Čtvrtek 3. prosince - předehrávka 30. kola:
18:30 Bílí Tygři Liberec - Eaton Pardubice.
Pátek 4. prosince - 30. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Vítkovice Steel,
17:30 Geus Okna Kladno - Kometa Brno, Litvínov - PSG Zlín, Plzeň - Mountfield České Budějovice,
18:00 Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav,
18:15 Slavia Praha - Sparta Praha.
Neděle 6. prosince - 31. kolo:
15:00 Bílí Tygři Liberec - Sparta Praha,
17:00 Kometa Brno - Oceláři Třinec, Mountfield České Budějovice - Slavia Praha, Eaton Pardubice - Litvínov, PSG Zlín - Energie Karlovy Vary,
17:30 Mladá Boleslav - Plzeň.
Pátek 11. prosince - 32. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - PSG Zlín,
17:30 Geus Okna Kladno - Slavia Praha, Mountfield České Budějovice - Kometa Brno, Litvínov - Vítkovice Steel, Plzeň - Eaton Pardubice,
18:00 Sparta Praha - BK Mladá Boleslav,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Energie Karlovy Vary.
Neděle 13. prosince - 33. kolo:
15:00 Slavia Praha - Plzeň,
16:00 Energie Karlovy Vary - Oceláři Třinec,
17:00 Vítkovice Steel - Kometa Brno, Eaton Pardubice - Mountfield České Budějovice, Sparta Praha - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - Litvínov,
17:30 BK Mladá Boleslav - Geus Okna Kladno.
Středa 23. prosince - 34. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec,
17:30 Geus Okna Kladno - Eaton Pardubice, Mountfield České Budějovice - Vítkovice Steel, Litvínov - BK Mladá Boleslav, Plzeň - PSG Zlín,
18:00 Kometa Brno - Slavia Praha, Sparta Praha - Energie Karlovy Vary.
Neděle 27. prosince - 35. kolo:
15:00 Slavia Praha - Vítkovice Steel,
16:00 Energie Karlovy Vary - Litvínov,
17:00 Eaton Pardubice - Kometa Brno, PSG Zlín - Geus Okna Kladno, Bílí Tygři Liberec - Plzeň, Oceláři Třinec - Sparta Praha,
17:30 BK Mladá Boleslav - Mountfield České Budějovice.
Úterý 29. prosince - 36. kolo:
17:30 Geus Okna Kladno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield České Budějovice - Energie Karlovy Vary, Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, Litvínov - Sparta Praha, Plzeň - Oceláři Třinec,
18:00 Kometa Brno - PSG Zlín,
18:15 Slavia Praha - Eaton Pardubice.
Neděle 3. ledna - 37. kolo:
15:00 Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec,
16:00 Energie Karlovy Vary - Plzeň,
17:00 Eaton Pardubice - Vítkovice Steel, PSG Zlín - Mountfield České Budějovice, Oceláři Třinec - Litvínov, Sparta Praha - Geus Okna Kladno,
17:30 BK Mladá Boleslav - Kometa Brno.
Čtvrtek 7. ledna - předehrávka 38. kola:
18:15 Slavia Praha - PSG Zlín.
Pátek 8. ledna - 38. kolo:
17:30 Geus Okna Kladno - Oceláři Třinec, Mountfield České Budějovice - Sparta Praha, Vítkovice Steel - Energie Karlovy Vary, Plzeň - Litvínov,
18:00 Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Eaton Pardubice - BK Mladá Boleslav.
Neděle 10. ledna - 39. kolo:
16:00 Energie Karlovy Vary - Kometa Brno,
17:00 PSG Zlín - Vítkovice Steel, Bílí Tygři Liberec - Mountfield České Budějovice, Oceláři Třinec - Eaton Pardubice, Sparta Praha - Plzeň,
17:30 BK Mladá Boleslav - Slavia Praha, Litvínov - Geus Okna Kladno.
Pátek 15. ledna - 40. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - Slavia Praha, PSG Zlín - Eaton Pardubice,
17:30 Litvínov - Mountfield České Budějovice, Plzeň - Kometa Brno,
18:00 Energie Karlovy Vary - Geus Okna Kladno, Sparta Praha - Vítkovice Steel,
18:30 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav.
Neděle 17. ledna - 41. kolo:
15:00 Slavia Praha - Energie Karlovy Vary,
17:00 Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, Mountfield České Budějovice - Oceláři Třinec, Eaton Pardubice - Sparta Praha, Kometa Brno - Litvínov,
17:30 BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, Geus Okna Kladno - Plzeň.
Úterý 19. ledna - 42. kolo:
17:00 Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav,
17:30 Geus Okna Kladno - Mountfield České Budějovice, Plzeň - Vítkovice Steel, Litvínov - Slavia Praha,
18:00 Sparta Praha - Kometa Brno, Energie Karlovy Vary - Eaton Pardubice,
18:30 Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín.
Pátek 22. ledna - 43. kolo:
17:00 PSG Zlín - Litvínov,
17:30 Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary, Vítkovice Steel - Oceláři Třinec, Mountfield České Budějovice - Plzeň,
18:00 Kometa Brno - Geus Okna Kladno, Eaton Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Sparta Praha - Slavia Praha.
Neděle 24. ledna - 44. kolo:
16:00 Energie Karlovy Vary - PSG Zlín,
17:00 Oceláři Třinec - Kometa Brno, Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec,
17:30 Geus Okna Kladno - Vítkovice Steel, Litvínov - Eaton Pardubice, Plzeň - BK Mladá Boleslav.
Pondělí 25. ledna - dohrávka 44. kola:
18:15 Slavia Praha - Mountfield České Budějovice.
Pátek 29. ledna - 45. kolo:
17:00 PSG Zlín - Oceláři Třinec,
17:30 BK Mladá Boleslav - Sparta Praha, Vítkovice Steel - Litvínov,
18:00 Kometa Brno - Mountfield České Budějovice, Eaton Pardubice - Plzeň,
18:15 Slavia Praha - Geus Okna Kladno,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Energie Karlovy Vary.
Neděle 31. ledna - 46. kolo:
17:00 Kometa Brno - Vítkovice Steel, Mountfield České Budějovice - Eaton Pardubice, PSG Zlín - Sparta Praha, Oceláři Třinec - Energie Karlovy Vary,
17:30 Plzeň - Slavia Praha, Geus Okna Kladno - BK Mladá Boleslav, Litvínov - Bílí Tygři Liberec.
Úterý 2. února - 47. kolo:
17:00 PSG Zlín - Plzeň,
17:30 Vítkovice Steel - Mountfield České Budějovice, BK Mladá Boleslav - Litvínov,
18:00 Eaton Pardubice - Geus Okna Kladno, Energie Karlovy Vary - Sparta Praha,
18:15 Slavia Praha - Kometa Brno,
18:30 Bílí Tygři Liberec - Oceláři Třinec.
Pátek 5. února - 48. kolo:
17:30 Vítkovice Steel - Slavia Praha, Mountfield České Budějovice - BK Mladá Boleslav, Geus Okna Kladno - PSG Zlín, Plzeň - Bílí Tygři Liberec, Litvínov - Energie Karlovy Vary,
18:00 Kometa Brno - Eaton Pardubice, Sparta Praha - Oceláři Třinec.
Neděle 7. února - 49. kolo:
16:00 Energie Karlovy Vary - Mountfield České Budějovice,
17:00 Bílí Tygři Liberec - Geus Okna Kladno, PSG Zlín - Kometa Brno, Oceláři Třinec - Plzeň, Eaton Pardubice - Slavia Praha, Sparta Praha - Litvínov,
17:30 BK Mladá Boleslav - Vítkovice Steel.
Úterý 9. února - 50. kolo:
17:30 Vítkovice Steel - Eaton Pardubice, Mountfield České Budějovice - PSG Zlín, Plzeň - Energie Karlovy Vary, Litvínov - Oceláři Třinec, Geus Okna Kladno - Sparta Praha,
18:00 Kometa Brno - BK Mladá Boleslav,
18:15 Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec.
Středa 3. března - 51. kolo:
17:30 Oceláři Třinec - Geus Okna Kladno, Sparta Praha - Mountfield České Budějovice, Bílí Tygři Liberec - Kometa Brno, Energie Karlovy Vary - Vítkovice Steel, PSG Zlín - Slavia Praha, BK Mladá Boleslav - Eaton Pardubice, Litvínov - Plzeň.
Pátek 5. března - 52. kolo:
17:30 BK Mladá Boleslav - Slavia Praha, Vítkovice Steel - PSG Zlín, Mountfield České Budějovice - Bílí Tygři Liberec, Kometa Brno - Energie Karlovy Vary, Eaton Pardubice - Oceláři Třinec, Plzeň - Sparta Praha, Geus Okna Kladno - Litvínov.
Play off:
Předkolo:
Pondělí 8. března - 1. zápasy:
7 - 10, 8 - 9.
Úterý 9. března - 2. zápasy:
7 - 10, 8 - 9.
Čtvrtek 11. března - 3. zápasy:
10 - 7, 9 - 8.
Pátek 12. března - případné 4. zápasy:
10 - 7, 9 - 8.
Neděle 14. března - případné 5. zápasy:
7 - 10, 8 - 9.
Čtvrtfinále:
Úterý 16. března - 1. zápasy:
3 - 6, 4 - 5.
Středa 17. března - 2. zápasy:
3 - 6, 4 - 5.
Čtvrtek 18. března - 1. zápasy:
1 - 8, 2 - 7.
Pátek 19. března - 2. zápasy:
1 - 8, 2 - 7.
Sobota 20. března - 3. zápasy:
6 - 3, 5 - 4.
Neděle 21. března - 4. zápasy:
6 - 3, 5 - 4.
Pondělí 22. března - 3. zápasy:
8 - 1, 7 - 2.
Úterý 23. března - 4. zápasy:
8 - 1, 7 - 2.
Středa 24. března - případné 5. zápasy:
3 - 6, 4 - 5.
Čtvrtek 25. března - případné 5. zápasy:
1 - 8, 2 - 7.
Pátek 26. března - případné 6. zápasy:
6 - 3, 5 - 4.
Sobota 27. března - případné 6. zápasy:
8 - 1, 7 - 2.
Neděle 28. března - případné 7. zápasy:
3 - 6, 4 - 5.
Pondělí 29. března - případné 7. zápasy:
1 - 8, 2 - 7.
Semifinále:
Čtvrtek 1. dubna - 1. zápas:
2 - 3.
Pátek 2. dubna - 2. zápas:
2 - 3.
Sobota 3. dubna - 1. zápas:
1 - 4.
Neděle 4. dubna - 2. zápas:
1 - 4.
Pondělí 5. dubna - 3. zápas:
3 - 2.
Úterý 6. dubna - 4. zápas:
3 - 2.
Středa 7. dubna - 3. zápas:
4 - 1.
Čtvrtek 8. dubna - 4. zápas:
4 - 1.
Pátek 9. dubna - případný 5. zápas:
2 - 3.
Sobota 10. dubna - případný 5. zápas:
1 - 4.
Neděle 11. dubna - případný 6. zápas:
3 - 2.
Pondělí 12. dubna - případný 6. zápas:
4 - 1.
Úterý 13. dubna - případný 7. zápas:
2 - 3.
Středa 14. dubna - případný 7. zápas:
1 - 4.
Finále:
Sobota 17. dubna - 1. zápas:
1 - 2.
Neděle 18. dubna - 2. zápas:
1 - 2.
Středa 21. dubna - 3. zápas:
2 - 1.
Čtvrtek 22. dubna - 4. zápas:
2 - 1.
Neděle 25. dubna - případný 5. zápas:
1 - 2.
Úterý 27. dubna - případný 6. zápas:
2 - 1.
Čtvrtek 29. dubna - případný 7. zápas:
1 - 2.
O udržení:
Úterý 9. března - 1. kolo:
11 - 14, 12 - 13.
Pátek 12. března - 2. kolo:
14 - 13, 11 - 12.
Neděle 14. března - 3. kolo:
12 - 14, 13 - 11.
Úterý 16. března - 4. kolo:
14 - 11, 13 - 12.
Pátek 19. března - 5. kolo:
13 - 14, 12 - 11.
Neděle 21. března - 6. kolo:
14 - 12, 11 - 13.
Úterý 23. března - 7. kolo:
11 - 14, 12 - 13.
Pátek 26. března - 8. kolo:
14 - 13, 11 - 12.
Neděle 28. března - 9. kolo:
12 - 14, 13 - 11.
Úterý 30. března - 10. kolo:
14 - 11, 13 - 12.
Pátek 2. dubna - 11. kolo:
13 - 14, 12 - 11.
Neděle 4. dubna - 12. kolo:
14 - 12, 11 - 13.
Baráž o extraligu:
Sobota 10. dubna - 1. zápas:
14 - 1.
Neděle 11. dubna - 2. zápas:
14 - 1.
Středa 14. dubna - 3. zápas:
1 - 14.
Čtvrtek 15. dubna - 4. zápas:
1 - 14.
Neděle 18. dubna - případný 5. zápas:
14 - 1.
Úterý 20. dubna - případný 6. zápas:
1 - 14.
Čtvrtek 22. dubna - případný 7. zápas:
14 - 1.
Pozn.: Program extraligy je aktuální podle posledních změn, které kluby nahlásily, může však ještě dojít k dalším změnám.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..