Rubriky:

Tipsport extraliga

Společnost LG se stala novým generálním partnerem hokejistů Sparty

23. července 2009 16:59 - PRAHA

Novým generálním partnerem klubu HC Sparta Praha je společnost LG Electronics CZ. Stalo se tak na základě smlouvy, kterou v Praze ve čtvrtek uzavřeli zástupci obou organizací. Slavnostní podpis a představení nových dresů proběhne ve druhé polovině srpna. S odkazem na obchodní tajemství se smluvní strany domluvily, že finanční hodnota partnerství nebude zveřejněna.

„Hokej je pro Čechy sport číslo jedna, nabízí spoustu akcí a emocí na vrcholné úrovni. U něčeho takového LG nesmí chybět,“ uvedl Vít Šubert, výkonný ředitel společnosti.

Společnost LG Electronics CZ bude v sezóně 2009/2010 a 2010/2011 využívat širokou škálu marketingových práv. Logo LG se objeví na všech klubových dresech. Lidé se s ním rovněž setkají při návštěvě Tesla arény, domovské hale holešovického klubu, a to především na ledě, mantinelech nebo ve VIP zónách.

„Jsme rádi, že vedle Formule 1 bude HC Sparta Praha nejvýznamnějším komunikačním projektem LG u nás. Věřím, že naše partnerství bude pro obě strany přínosné a spolupráce dlouhodobá, “ řekl prezident sparťanského klubu Viliam Sivek.

Dohoda obsahuje ujednání o využití hráčů pro aktivity LG, například na akcích pořádaných pro nadaci Srdce na dlani. Už od loňské sezóny, kdy LG coby partner zahájil spolupráci s klubem, je Tesla aréna vybavena televizory značky LG.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..