Litvínov remízoval i v druhém utkání ve Švýcarsku, nyní s Bielem

BIEL

Hokejisté Litvínova se po remíze v úterním úvodním utkání na turné ve Švýcarsku s druholigovým La Chaux-de-Fonds (2:2) rozešli smírně i ve čtvrtečním nedělním utkání na ledě prvoligového Bielu 4:4. Další zápas čeká Severočechy v pátek večer v Langnau s tamními Tigers.

Litvínov sice prohrával od 17. minuty po trefě Tschantrého, ale ještě v úvodní třetině otočili stav Jánský a Bojer. Ve 26. minutě vyrovnal Bordeleau, po trefách Černého a Kubinčáka tým kouče Jaroslava Hübla vedl o dvě branky, ale soupeř manko smazal. Před koncem druhé části se trefil Nüssli a poslední slovo měl ve 46. minutě Beccarelli.

EHC Biel - Litvínov 4:4 (1:2, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Tschantré (Beccarelli, Gloor), 26. Bordeleau (Steinegger), 40. Nüssli (Ehrensperger, Peter), 46. Beccarelli (Zigerli, Tschantré) - 18. Jánský (V. Hübl, Stříteský), 20. Bojer (Rindoš), 35. Černý (Reichel), 39. Kubinčák (V. Hübl, Gerhát). Rozhodčí: Rochette - Marti, Müller. Vyloučení: 5:8. Diváci: 1621.