Karlovy Vary porazily v přípravě německý Ingolstadt 3:0

KARLOVY VARY

Hokejisté Karlových Varů porazili v přípravném utkání tým nejvyšší německé soutěže Ingolstadt 3:0. O branky extraligového mistra se již v průběhu úvodní třetiny podělili Petr Kumstát, Tomáš Brňák a Rastislav Dej.

Před návštěvou 1700 diváků v nové KV Areně oslabený soupeř dlouho nevzdoroval a již ve čtvrté minutě otevřel po přečíslení dvou na jednoho skóre Kumstát. Do první přestávky Západočeši navýšili skóre až na 3:0, poté již další branka nepadla. O vychytanou nulu se podělili Mensator a Sáblík, který reprezentačního gólmana vystřídal ve 32. minutě.

Karlovy Vary - Ingolstadt 3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Kumstát, 10. Brňák (Zucker, Hluchý), 18. Dej (Kristek, Pech). Rozhodčí: Zubzanda - Havelec, Fiala. Vyloučení: 4:11. Využití: 1:0. Diváci: 1700.