Hokejisté Vítkovic vyhráli turnaj ve Švýcarsku

YVERDON-LES-BAINS

Hokejisté Vítkovic vyhráli přípravný turnaj ve švýcarském Yverdon-les-Bains a navázali na svůj týden starý triumf na Tatranském poháru v Popradu. V sobotním finále porazili svěřenci trenéra Aloise Hadamczika jednoznačně 6:2 Hannover.

Vítkovice zvládly turnaj suverénně, všechny tři duely vyhrály o čtyři a více branek. V pátečním duelu o postup do finále zdolali hokejisté ostravského celku 4:0 švýcarský Fribourg, ve čtvrtek zahájili program vysokým vítězstvím 8:2 nad Hamburkem.

Přípravné hokejové utkání - finále turnaje Festyvhockey 2009 ve švýcarském Yverdonu:
Vítkovice - Hannover 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Svačina, 7. Hubáček, 33. Szturc (Strapáč), 37. Krenželok (Treille, Štefanka), 47. Treille, 53. Kvapil (Strapáč) - 8. Mondt (Wolf), 51. Hlinka (Blank, Krüger). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 68.