Rubriky:

Tipsport extraliga

Lotyšský obránce Tribuncovs přišel na zkoušku do Karlových Varů

2. října 2009 12:08 - KARLOVY VARY

Hokejisty Karlových Varů posílí lotyšský obránce Atvars Tribuncovs. Vedení extraligového mistra angažovalo třiatřicetiletého zkušeného beka zatím na měsíční zkoušku. Pokud v ní uspěje, odehraje za Energii celou sezonu. Klub o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

 

Petr Hloušek, Právo

Tribuncovs by měl Západočechům pomoci zlepšit výsledky. Karlovy Vary jsou aktuálně až dvanácté a příliš se jim nedaří. "Nechtěli jsme naši situaci řešit tradiční cestou, tedy výměnami hráčů, pokutami či odvoláváním trenérů. Místo toho se pokusíme rozšířit kádr a zvýšit konkurenci, abychom u mnoha hráčů zvýšili motivaci. Hráči si musí uvědomit, že jejich místo v týmu není nedotknutelné," uvedl generální manažer Miroslav Vaněk.

Rodák z Ogre startoval od roku 1999 do roku 2007 na všech světových šampionátech, nechyběl ani na olympijských hrách v Salt Lake City a Turíně. V uplynulé sezoně hrál za Dinamo Riga v Kontinentální lize a za švédskou Skellefteu. Pokud se Karlovým Varům podaří vyřešit dnes všechny formality, nastoupí Tribuncovs už večer v domácím zápase proti Plzni.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..