Rubriky:

Tipsport extraliga

Brno neprobudily ani dvě posily, Novák s Humlem debakl těžce nesli

3. října 2009 10:00 - MLADÁ BOLESLAV

Extraligové zoufalství hokejistů brněnské Komety nabírá obří rozměry. Ani na jedenáctý pokus se nedočkali vítězství, v Mladé Boleslavi utrpěli dokonce nejtěžší porážku sezóny. Nováčka, jenž mezi elitu pronikl zakoupením licence od Znojma, nezvedly ani dvě čerstvé posily s reprezentačními zkušenostmi.

 

Jan Handrejch, Právo

„Byla to fakt bída,“ přiznal obránce Jan Novák, jemuž předčasně ukončil angažmá ruský Jekatěrinburg a stejně jako z Budějovic přicházející útočník Ivan Huml těžce nesl, že jejich premiérové vystoupení v novém dresu skončil debaklem 1:6.

„Můžeme posilovat jak chceme, když platíme za chyby a hrajeme alibisticky. Nejvíc mě štve, že útočníci góly nedávají a bránit se jim nechce,“ tvrdil rozčilený asistent brněnského trenéra Václav Baďouček. Kometu nalomil v Boleslavi už první gól domácích, přitom že Pabiška po závaru protlačil puk za brankovou čáru, odhalilo až video.

Definitivně do kolen hosty poslaly dvě slepené trefy ke konci druhé třetiny a Schwarze o čisté konto připravili až 89 sekund před koncem. „V kabině si říkáme, jak do toho na ledě půjdeme, jenže bylo to bázlivé a na rozdíl od domácích jsme nedokázali hrát jednoduše,“ litoval Huml.

„Nechtěli jsme dát hlavy dolů, jenže úplně chyběly důraz před brankou a ochota se srážet,“ tvrdil Novák „Ta naše ztráta začíná být hrozivá, hráči by potřebovali spíš psychologa než trenéra. Je to především o hlavě,“ doplnil Baďouček. „Hodně nám záleželo na výsledku, nechtěli jsme nechat Kometu zvednout. Pro nás bude dobře, když zůstane dole v tabulce pod psychickou dekou,“ říkal autor dvou boleslavských branek Richard Král.

Martin Kézr, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..