Odevzdaný Litvínov usnadnil výhru Vsetínu

VSETÍN

Vsetín měl cestu za prvním vítězstvím v sezóně usnadněnou odevzdaností Litvínova, který hned v úvodní třetině dvakrát inkasoval při přesilovkách domácích.

Chemopetrol po hrubce Kuboše snížil a Biegl čaroval při dalších šancích hostí. Až Lužova střela od modré při další početní výhodě vrátila na hokejky valašského celku klid. Agilní Hašek ke svým dvěma brankám pak přidal ještě dvě asistence v poslední části a pečetil tříbodový zisk Vsetína.

Jiří Režnar, trenér Vsetína: "Zjednodušili jsme hru a především nám vycházely přesilovky."

Jaroslav Hübl, asistent trenéra Litvínova: "Domácí nám předvedli, jak se hraje hokej. Hlavně jsme je snadno pustili do dvoubrankového vedení, pak se zápas těžko obrací."

Vsetín vs. Litvínov 5:1
Branky: 2. a 8. Hašek, 39. Luža, 52. Dubec, 57. Hudec - 17. Žemlička, hlavní rozhodčí Nečas, vyloučení 5:10, využití 3:0, 2150 diváků, třetiny 2:1, 1:0, 2:0