Rubriky:

Tipsport extraliga

Už i brněnská Kometa má hráče ze zámoří, přichází Kanaďan Bourret

7. října 2009 12:11 - BRNO

Nováček hokejové extraligy Kometa Brno pokračuje dál v posilování kádru. Brňané získali do konce letošní sezóny kanadského útočníka Alexe Bourreta, který poslední tři roky působil v zámořské AHL. Za tu dobu nasbíral 112 kanadských bodů. V roce 2005 ho draftovala jako šestnáctého Atlanta, avšak NHL si nakonec nezahrál.

 

Jan Handrejch, Právo

„Jednali jsme o jeho příchodu už dlouho, avšak teprve nyní došlo k dohodě. Zatím není jisté, zda se nám podaří do pátečního zápasu v Plzni dotáhnout veškeré administrativní náležitosti. To, zda Bourret na západě Čech nastoupí, bude samozřejmě záležet také na trenérech,“ uvedl manažer brněnského klubu Jaroslav Medlík na adresu hráče, který naposledy působil v mužstvu San Antonio Rampage.

Bourret je po Richterovi, Novákovi, Humlovi a Hovim už pátou posilou Komety během několika posledních dní. Na zkoušku navíc přišel i slovenský forvard Richard Rapáč z Liberce. Vedení klubu tak reaguje na poslední místo v extraligové tabulce.

Po katastrofálním vstupu do sezóny se však brněnské mužstvo pod trenérem Pazourkem výkonnostně zvedá. Na nedělní vítězství nad Libercem navázalo v úterý výhrou na samostatné nájezdy v Karlových Varech a na předposlední Litvínov ztrácí šest bodů.

čfo, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..