Rubriky:

Tipsport extraliga

Kůrka chybí v sestavě Českých Budějovic, údajně v týmu skončil

11. října 2009 21:18 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hokejový útočník Tomáš Kůrka údajně končí v Českých Budějovicích. Nejproduktivnější hráč Jihočechů chyběl v posledních dvou zápasech v sestavě, oficiálně ze zdravotních důvodů. Podle informací České televize však reprezentační forvard v klubu končí a vedení se jej snaží vyměnit.

 

Lukáš Táborský, Právo

Tuto verzi potvrdil i kapitán mužstva Petr Sailer. "Je to otázka na vedení, ale bylo nám řečeno, že pro Tomáše Kůrku se hledá trejd," řekl Sailer České televizi.

Generální manažer František Joun se k situaci odmítl vyjádřit, podle tiskového mluvčího Antonína Vansy nehraje Kůrka ze zdravotních důvodů. Stejným způsobem vysvětlil jeho absenci i trenér Jan Tlačil. "Útočník Kůrka nehrál ze zdravotních důvodů, v Liberci měl střevní potíže. Kdy se vrátí, nevím, nejsem lékař," uvedl Tlačil na tiskové konferenci.

Kůrka, autor sedmi branek a pěti asistencí, měl v Českých Budějovicích problémy i před sezónou, kdy nechtěl přistoupit na snížení platu. Klub jej následně poslal do první ligy, což hráč odmítl a později na úpravu kontraktu přistoupil.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..