Rubriky:

Tipsport extraliga

Slovenský útočník Kollár míří ze Zlína do Trenčína

28. října 2009 23:17 - TRENČÍN

Slovenský hokejový útočník Andrej Kollár opouští Zlín a míří zpět do Trenčína, odkud v létě loňského roku do české extraligy zamířil. V této sezoně si Kollár připsal v 19 zápasech sedm bodů za gól a šest asistencí. Ze čtvrtého celku české nejvyšší soutěže odchází Kollár do týmu, jemuž se na úvod sezony nedaří. Dukla je ve slovenské extralize až jedenáctá a na svou funkci tam rezignoval trenér František Hossa.

"Dohodli jsme se s Andrejem Kollárem, že Duklu posílí. Ve čtvrtek ráno se bude hlásit na tréninku. Aby mohl v pátek nastoupit, je potřeba dotáhnout ještě všechny ostatní formality," řekl pro oficiální stránky Trenčína generální manažer Eduard Hartmann.

"Ve Zlíně se mi nedařilo. Snažil jsem se to nějak překonat, ale už to dále nešlo. Dukla se ozvala. Protože mám vztahy se šéfy trenčínského klubu stále na velmi dobré úrovni, semlelo se to rychle," prohlásil dvaatřicetiletý Kollár, který v minulém ročníku v dresu Zlína zaznamenal v 56 duelech včetně play off 29 bodů za 13 tref a 16 přihrávek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..