Rubriky:

Tipsport extraliga

Že mám rekord? Je mi to jedno, řekl Straka

29. listopadu 2009 21:19 - OSTRAVA

Plzeňský kapitán Martin Straka bodoval v neděli ve Vítkovicích ve dvanáctém utkání řadě a vytvořil tím nový rekord letošního ročníku extraligy. Takovou sérii nemá ani slávista Červenka, jenž kanadskému bodování vévodí.

 

Michaela Říhová, Právo

„A víte, že je mi to jedno,“ mávl rukou Straka. „Pro mne je důležité, že jsme vyhráli a já si nepamatuji, kdy se nám to ve Vítkovicích povedlo naposledy,“ dodal. Plzeň se veze na vlně úspěchů. V šesti posledních extraligových zápasech získala šestnáct bodů. „Máme do hokeje chuť, to je důležité. Psychicky nám pomohlo, že jsme minule otočili utkání s Kladnem,“ pravil plzeňský kapitán, který je zároveň prezidentem a generálním manažerem klubu.

Včerejším vítězstvím se Plzeň bodově dotáhla v tabulce na první Vítkovice. „Velmi dobře jsme bruslili, pohybem jsme jasně předčili domácí, tlačili jsme se do branky, měli jsme převahu,“ komentoval zápas Strakův parťák v elitním útoku Tomáš Vlasák. Plzeň za první dvě třetiny vyslala na výborného vítkovického brankáře Štěpánka čtyřicet střel, čtyři skončily v brance.

Vítkovický trenér Alois Hadamczik porážku přijal a označil ji za zaslouženou. „Dnes byl den, kdy nám nešlo nic. Vůli a snahu hráčům nemohu upřít, ale žádný herní systém nefunguje, když jste u puku později než soupeř. V bruslení i v osobních soubojích jsme nestačili.“

Vladimír Kolář, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..