Zlín uspěl v Litvínově, Liberec proti Pardubicím rozhodl deset sekund před koncem

Netypicky dva předehrávané zápasy měla ve čtvrtek na programu hokejová O2 extraliga. Litvínov nenavázal na dvě vítězství v duelu proti Zlínu, který na severu Čech zvítězil 4:2. Dvakrát se trefil Kubiš, 200. gól zaznamenal Balaštík. Liberec porazil Pardubice 2:1, rozhodující branku zařídil Bartovič deset sekund před koncem.

Zlínský Pavel Kubiš se raduje ze vstřelené branky v Litvínově.

Zlín poslal do vedení už v 5. minutě Balaštík, který pohotově tečoval střelu od modré čáry a zaznamenal 200. gól. Domácí vyrovnali v 31. minutě Lukešem, radovali se ale jen 12 sekund. Pak Berany poslal do opětovného vedení Kubiš. Stejný hráč zvýšil a pojistku přidal Köhler. Chemici jen v závěru korigovali Lukešem.

Hokejisté Liberce porazili v předehrávaném utkání 30. kola extraligy Pardubice 2:1. Zápas rozhodl slovenský útočník Milan Bartovič gólem v oslabení deset vteřin před koncem. Východočeši tak nenavázali na předešlé čtyři výhry na stadionech soupeřů.