Rubriky:

Tipsport extraliga

Trenér Müller se už v této sezóně na střídačku Kladna nevrátí

3. ledna 2010 21:12 - PRAHA

Hokejisty Kladna převezme v závěrečné části extraligového ročníku nový trenér. Dosavadní hlavní kouč Zdeněk Müller měl 31. prosince údajně mozkovou příhodu a dnes vedl tým na ledě pražské Sparty asistent Petr Kasík. Středočeský klub vydá k celé situaci oficiální prohlášení v pondělí, nový výkonný ředitel HC Geus Okna Milan Volf ale ČTK řekl, že mužstvo převezme místo Müllera jiný trenér.

"Pokud se stane něco podobného, tak je evidentní, že pan Müller by se nevracel do konce sezóny na střídačku. Je pravda, že to musíme vyřešit ve velmi krátké době," řekl Volf.

Klub už o Müllerově nástupci jedná a podle všeho jej představí v pondělí. "Nějaké představy už máme a už jsme o tom několikrát s panem Jágrem (prezidentem klubu) mluvili. Není to ale jen o kandidátovi, musíme se domluvit na pár věcech, a dokud nebude vše dořešené, nebudeme dále nic říkat. Dostali jsme se ale do hodně pokročilého konsenzu našich představ," uvedl Volf, jenž do funkce nastoupil před týdnem.

Jaký je momentální Müllerův zdravotní stav, není známo. "Rodina si nepřeje, abychom podávali informace, a my to respektuje. Stav je velmi podobný, jako byl na začátku," řekl Volf. Sedmapadesátiletý kouč je momentálně hospitalizovaný v pražské Nemocnici Na Homolce.

Dlouholetý kladenský hokejista Müller působí na střídačce klubu, s nímž jako hráč získal pět mistrovských titulů, od roku 2002. Začátkem listopadu nabídl kvůli špatným výsledkům svou rezignaci, vedení ji však stejně jako před dvěma lety nepřijalo.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..