Rubriky:

Tipsport extraliga

Balej si kvůli zádům za Třinec letos možná už nezahraje

6. ledna 2010 15:11 - TŘINEC

Hokejisté Třince se možná budou muset obejít ve zbytku extraligy bez slovenského útočníka Jozefa Baleje. Sedmadvacetiletý bývalý reprezentant dlouhodobě trpí bolestmi v zádech a hrozí mu, že si v této sezóně už nezahraje.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Balej je na marodce už šestý týden a jeho návrat na led je v nedohlednu. Naposledy za Oceláře nastoupil 24. listopadu ve vítězném utkání na Slavii, ale pak se mu vrátily potíže, které léčil už dříve.

"Vypadá to, že ty problémy jsou chronického rázu. Chodí po různých vyšetřeních, rehabilituje a je otázka, jestli ještě vůbec v sezoně zasáhne do hry," řekl ve středu ČTK mluvčí Ocelářů Ivo Pullmann.

Povahu zranění klub odmítl komentovat, podle neoficiálních zpráv Baleje sužuje vyhřezlá ploténka. Podobné problémy potkaly i bývalého reprezentačního zadáka Jiřího Šlégra.

Rtuťovitý slovenský útočník si po loňském příchodu ze Švýcarska vydobyl dvaceti vstřelenými góly pevnou pozici mezi elitními forvardy Ocelářů. I letos přes vleklé zdravotní potíže stihl ve třinácti utkáních čtyři góly a pět asistencí. Svou bilanci však v nejbližší době spíše nerozšíří.

"Nadějně to zatím nevypadá. Hrát nemůže a my se připravujeme na to, že to letos už nemusí vyjít. U hráče takových kvalit je to o to nepříjemnější, ale věříme, že se ještě dá dohromady a pomůže nám," dodal Pullmann.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..