Rubriky:

Tipsport extraliga

Rosen nově šéfuje fotbalové i hokejové Slavii

26. ledna 2010 18:28 - PRAHA

Novým předsedou představenstva hokejové Slavie Praha se stal Tomáš Rosen, který zastává stejnou funkci ve fotbalové Slavii. Spolumajitel hokejového vicemistra byl zvolen do čela klubu na návrh členů představenstva - obchodního manažera Ladislava Blažka a generálního manažera a trenéra Vladimíra Růžičky. Klub to oznámil na svém webu.

 

Radek Petrášek, ČTK

Třiačtyřicetiletý Rosen, jenž se stal současně prezidentem klubu, donedávna působil v dozorčí radě hokejové Slavie. Obě vrcholné funkce převzal po Miroslavu Tvrdém, jenž koncem minulého roku na vlastní žádost z postu předsedy představenstva odstoupil.

Podle deníku Sport rezignoval Tvrdý kvůli dlouhodobým sporům s Růžičkou. "V poslední době to došlo až moc daleko," řekl listu začátkem roku Tvrdý, jenž byl prezidentem Slavie šestnáct a půl roku.

Růžička, kterého nedávno lanařily ruské kluby do KHL, si dal příchod Rosena jako podmínku pro své setrvání v pražském celku. Kouč hokejové reprezentace působí ve Slavii už deset let a je také jedním z deseti spolumajitelů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..