Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový obránce Výtisk přestupuje z Třince do Liberce

28. ledna 2010 11:03 - TŘINEC

Hokejový obránce Jan Výtisk odchází z Třince do Liberce. Oba kluby se ve čtvrtek dohodly na přestupu osmadvacetiletého hráče, který v poslední době doplatil na přetlak v zadních řadách Ocelářů a nebyl příliš vytěžovaný.

Řízný a obětavý bek se ve slezském celku dostal na druhou kolej po příchodu Jana Platila. V kádru vzrostla konkurence a Výtiska trenéři odsunuli až do čtvrté obranné dvojice, kde dostával jen zlomek prostoru oproti minulým sezónám.

Situace využilo vedení Liberce, které tři dny před koncem přestupního termínu vítkovického odchovance získalo na přestup. "Zájem Liberce byl eminentní, vedení klubu proto nakonec jeho nabídce vyhovělo. Je třeba říct, že samotný hráč byl u nás nespokojen s tím, že na ledě dostával daleko míň prostoru, než byl z minulých sezón zvyklý. To bylo zase dáno velkou konkurencí v obraně," řekl ČTK mluvčí Ocelářů Ivo Pullmann.

Nová akvizice by mohla být Bílým Tygrům k dispozici už ve čtvrtečním utkání proti Karlovým Varům. Hned v úterý narazí Liberec na Třinec, ale obránce si souboj proti svému bývalému klubu na ledě neužije. Součástí dohody je klauzule, že Výtisk v tomto utkání nebude hrát.

Výtisk v Třinci působil od roku 2005. Letos zasáhl do 42 zápasů, v nichž jeden gól vstřelil a u jednoho asistoval.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..