Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlínu se rozhodnutí disciplinárky nelíbí, odvolávat se ale nebude

3. února 2010 14:47 - ZLÍN

Vedení extraligového Zlína rozhodlo neodvolávat se proti rozhodnutí Disciplinární komise Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH), která moravský klub a pražskou Spartu potrestala za bitky ve vyhroceném zápase nedělního 46. kola. V jeho průběhu rozhodčí udělili rekordní počet 439 trestných minut.

 

Zdeněk Němec, ČTK

"Rozhodnutí bereme na vědomí a žádné další kroky nebudeme v zájmu uklidnění emocí podnikat," uvedli zástupci Zlína v oficiálním tiskovém prohlášení.

Představitelé PSG Zlín se rozhodli neodvolávat i přesto, že s vynesenými tresty nejsou spokojeni. Oba kluby v úterý dostaly pokutu 100 000 korun a potrestáni byli tři hráči. Zlínský Jiří Kučný má zastavenou činnost na čtyři zápasy, jeho spoluhráč Jan Švrček na dva a René Vydarený ze Sparty na jeden zápas.

Zlínu se nelíbí hlavně to, že nebyl potrestán Zbyněk Hrdel, která se popral s Romanem Vlachem a v bitce pokračoval i ve chvíli, kdy zlínský útočník ležel na zemi. Vlach si při potyčce navíc poranil rameno a musel na operaci.

"Pouze jeden disciplinární trest vynesený pro hráče Sparty se nám jeví spíše jako symbolický. Snažíme se dospět k přesvědčení, že disciplinární komise rozhodovala nezávisle a nezaujatě, ale zatím však bohužel marně," uvedl generální manažer Miroslav Michalovský. Naznačil tím, že disciplinární komise a ředitel soutěže Stanislav Šulc v rozhodnutí zvýhodnili Spartu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..