Laxní výkon Vsetína nahrál Liberci

VSETÍN

Vsetín hrál zápas s Libercem laxně a na začátku druhé části na to doplatil, když Plodek našel volného střelce Procházku. Ve 25. min. sice Jaškin zvedal ruce nad vyrovnáním, ale branka nebyla uznána pro Štraubovo postavení v brankovišti.

Domácí dál chyběly klid i důraz při zakončení. Sedm minut před koncem ujel Frolovi Kropáč a Biegl neměl šanci. Za minutu se trefil i Kašpařík a nenápadně hrající Severočeši se nezadržitelně blížili za vítězstvím.

Divákům sice bylo Biegla líto, obránci mu příliš nepomohli a připočteme-li nemohoucnost účotníků, bylo to na pískot. Ke všemu během něj Jareš přidal čtvrtou branku. Těsně před sirénou výborného O. Svobodu připravila o nulu Selingrova trefa.

Jiří Režnar, trenér Vsetína: "Mužstvo nehrálo disciplinovaně a nemohlo to dobře dopadnout."

Karel Dvořák, asistent trenéra Liberece: "Tým bojoval a dařila se nám hra dozadu. Je moc důležité, že jsme po sérii porážek dokázali zabodovat."

Vsetín vs. Liberec 1:4
Třetiny: 0:0, 0:1, 1:3. Branky a nahrávky: 60. Dubec (J. Polák) - 22. S. Procházka (Plodek, Rozsíval), 53. Kropáč (Moravec), 54. Kašpařík (V. Novák), 58. Jareš (Kašpařík). Rozhodčí: Venglář - Dědek, Chytil. Vyloučení: 5:6, navíc Luža, Jaškin (oba Vsetín) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 2570.
Vsetín: Biegl - Jaškin, Němec, Luža, J. Polák, Vyrůbalík, Kuboš, od 41. navíc Frolo - Hudec, Stantien, J. Hašek - Dubec, Štraub, Demel - Vampola, Vak, Selingr - Sochor, R. Hruška, Ambruz. Trenéři: Režnar a Tabara.
Liberec: O. Svoboda - Holub, Čakajík, Jiruš, Krstev, Moravec, J. Nedvěd, Jareš - Verčík, Kašpařík, V. Novák - Korhoň, M. Straka, Kropáč - S. Procházka, Plodek, Rozsíval - M. Hájek, Musil, Pábiška. Trenéři: Jandač, Dvořák a J. Nedvěd st.