Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový mistr vyrazil do hor, v srpnu odehraje turnaj ve Švýcarsku

14. června 2010 13:13 - PARDUBICE

Další část přípravy před novou sezónou zahájili hokejisté posledních extraligových šampionů HC Eaton Pardubice. Tým vyrazil na soustředění do Krkonoš a v Bedřichově bude nabírat další síly k obhajobě titulu. Do hor se přemístil kompletní širší kádr Pardubic doplněný nadějnými juniory. Zaplněný autobus ještě doplnil stěhovací nákladní vůz napěchovaný jízdními koly a posilovacími pomůckami.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

V srpnu pak pardubičtí hokejisté tradičně vyrazí za herní přípravou do Švýcarska. Tentokrát tam odehrají od 18. do 22. srpna turnaj v Basileji, kde se ve své skupině potkají s Ženevou a ruským Petrohradem. V případě postupu pak mohou narazit na dalšího soupeře z KHL Astanu nebo Slovan Bratislava.

„Do Basileje odjedeme po utkání Tipsport Cupu v Českých Budějovicích. Slibuji si od turnaje kvalitní přípravu a prověření výkonnosti. Vezmeme mladé hráče, kteří se zúčastnili mistrovství světa do 18 let, abychom si prověřili, zda jsou schopni snést extraligové nasazení a zátěž,“ řekl na oficiálních stránkách Pardubic generální manažer klubu Zbyněk Kusý.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..