Tipsport extraliga

Vítkovice počtvrté nevyhrály

12. října 2003 20:24 - OSTRAVA

Haškův gól z oslabení držel Valachy dlouho v naději na senzační vítězství, trefa Ficence ovšem prodloužila nudný, sotva průměrný zápas o pětiminutové nastavení. Další branky už nepadaly, ostatně bod navíc si stejně nikdo nezasloužil.

První část se odehrála v tempu s minimem přerušení, šancí se však urodilo málo. Biegla nepřekonali Irgl a Kowalczyk, neujala se ani teč vsetínského Vaka. Vítkovičtí byli aktivní, ovšem trápili se v koncovce, a když se přes obranný val hostů protlačili k Bieglovi, často se nedostali ani k zakončení.

Vsetínský brankář chytil nájezd Kaděry, jenže v následném oslabení chyboval brankář Trvaj a Hašek trestal. Nabuzení Valaši přežili příležitost Tomáška a srovnal až Ficenc, který se zorientoval ve skrumáži. Vak poté trefil tyčku, ale blíž k úspěchu byli domácí, kteří v prodloužení hráli přesilovku. Kromě nájezdu Olesze však neměl Biegl žádnou práci, a tak Vítkovice už počtvrté v řadě nevyhrály.

Aleš Tomášek, asistent trenéra Vítkovic: "Vsetín parádně bránil a my vypadali už unaveně. V takovém utkání bod bereme."

Zdislav Tabara, trenér Vsetína: "Bylo naším zbožným přáním bodovat a díky obraně středního pásma se nám to."

Vítkovice - Vsetín 1:1
Branky: 48. Ficenc - 26. Hašek, hlavní rozhodčí Svoboda, vyloučení 3:6, bez využití, v oslabení 0:1, 3360 diváků, třetiny 0:0, 0:1, 1:0 - 0:0.