Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Karlových Varů poprvé trénovali na ledě

26. července 2010 21:46 - KARLOVY VARY

Pod vedením nového trenéra Antonína Stavjani zahájili v pondělí trénink na ledě hokejisté Karlových Varů. S týmem loňského mistra, jemuž se v uplynulé sezóně vůbec nedařilo, se připravují i vyhlédnuté finské posily - útočník Jesse Saarinen a obránce Petri Kokko.

 

Jan Sokol, ČTK

Mužstvo dnes trénovalo na ledě dvakrát. "Poprvé jsme však měli k dispozici jen polovinu týmu, ta druhá byla v Praze na zdravotních testech. Zítra míří na testy druhá půlka týmu. Odpoledne jsme již byli všichni, tedy 25 hráčů, kvůli lehké viróze scházel jen Petr Gřegořek," řekl asistent trenéra Václav Baďouček.

Právě bek Gřegořek je jednou z letních posil. Těmi dalšími jsou slovenský obránce Karol Sloboda, který přišel z pražské Slavie, a útočník Petr Sailer, jenž je na západě Čech na ročním hostování z Českých Budějovic. Vedení Karlových Varů se poohlédlo také po zahraničních posilách. Smlouvu již podepsal Saarinen, který ve čtvrtek oslaví 25. narozeniny, šanci zaujmout během měsíční zkoušky má o 10 let starší Kokko.

Tým čeká v nejbližším období tradiční hokejová dřina spojená s letním obdobím. "Těžko tam vymýšlet něco extra nového. Hlavně v následujících třech týdnech to bude klasika, tedy nejprve takové to zapracování a poté, i když tam již budou i zápasy, hlavně zvyšování stávající kondice skrze větší tréninkové objemy," nastínil Baďouček.

První zápasový test je na programu ve čtvrtek 5. srpna, kdy se Západočeši představí v přípravném duelu na ledě Kladna. Poté vstoupí Stavjaňovi svěřenci v Litvínově do letního Tipsport Cupu, v němž dále narazí na prvoligový Chomutov, pražskou Slavii a Plzeň.

Přehled přípravných zápasů Karlových Varů
Čtvrtek 5. srpna: Kladno - Karlovy Vary (17:30), úterý 10. srpna: Litvínov - Karlovy Vary (17:30, Tipsport Cup), úterý 17. srpna: Karlovy Vary - Chomutov (18:00, Tipsport Cup), čtvrtek 19. srpna: Slavia Praha - Karlovy Vary (17:30, Tipsport Cup, Eden), úterý 24. srpna: Karlovy Vary - Plzeň (18:00, Tipsport Cup), čtvrtek 26. srpna: Karlovy Vary - Ústí nad Labem (18:00), čtvrtek 2. září: Čeljabinsk - Karlovy Vary (11:00, turnaj O pohár prezidenta Baškorkostánu, Ufa), pátek 3. září: Chanty-Mansijsk - Karlovy Vary (11:00, turnaj O pohár prezidenta Baškorkostánu, Ufa), sobota 4. září: Ufa - Karlovy Vary (13:00, turnaj O pohár prezidenta Baškorkostánu, Ufa), pátek 10. září: Karlovy Vary - Kladno (18:00).

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..