Vítkovice po skvělé druhé polovině zápasu porazily Davos

DAVOS

Hokejisté extraligových Vítkovic zvítězili na úvod svého švýcarského turné v přípravném duelu na ledě Davosu 6:3. Ostravané si všechny branky nechali až na druhou polovinu utkání, dvakrát se v jejich dresu trefil Šedivý.

Hráči Vítkovic se radují z vítězství.

Davos šel do vedení na začátku 12. minuty, kdy se po Bednářově přihrávce trefil Sýkora. Oba hráči si spolupráci zopakovali v opačných rolích v úvodu druhé části, kdy si připsal asistenci i Marha. V 33. minutě však snížil Ovčačík a Šedivý s Klimkem ještě před druhou přestávkou dvěma góly během 18 vteřin skóre otočili.

V polovině třetího dějství sice vyrovnal Holenstein, jenže během poslední pětiminutovky se v rozmezí 152 vteřin zapsali do střelecké listiny Húževka, opět Šedivý a Huna, což rozhodlo zápas jasně ve prospěch hostů.

Přípravné hokejové utkání:
HC Davos - HC Vítkovice Steel 3:6 (1:0, 1:3, 1:3)
Branky: 12. Sýkora, 21. Bednář, 51. Holenstein - 39. a 58. Šedivý, 33. Ovčačík, 39. Klimek, 57. Húževka, 59. Huna.