Rubriky:

Tipsport extraliga

Obránce Dudas se dohodl na ukončení angažmá ve Vítkovicích

13. října 2020 17:39 - Ostrava

Hokejový obránce Jesse Dudas už nebude v této sezoně hrát za extraligové Vítkovice. Dvaatřicetiletý rodák z Kanady, který reprezentuje Maďarsko, se s ostravským klubem dohodl na ukončení spolupráce a vrací se za rodinou do zámoří. Dudas od léta neúspěšné léčil zranění zad z individuální přípravy a v tomto ročníku v dresu Vítkovic do hry nezasáhl.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

"Bohužel zasáhla i současná situace, i Jesseho rodina vítá možnost vrátit se do Kanady, proto jsme se domluvili na předčasném ukončení smlouvy. Jessemu děkujeme za odvedené služby a přejeme hodně štěstí. Není zcela vyloučeno, že se naše cesty mohou ještě střetnout," řekl klubovému webu manažer Vítkovic Patrik Rimmel.

Dudas přišel do Vítkovic na konci ledna z Miškovce, který hraje slovenskou extraligu. K záchraně ostravského klubu mezi elitou v minulém ročníku pomohl čtyřmi asistencemi v 10 zápasech.

https://www.facebook.com/hcvitkovice/posts/10158304777129160

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..