Rubriky:

Tipsport extraliga

Souhrnné reportáže a nejlepší sestavy hokejové extraligy podle Sport.cz

23. září 2010 11:36

HOKEJOVÁ TIPSPORT EXTRALIGA 2010/11 NA SPORT.CZ:

1. kolo:
Pardubice načaly sezónu výhrou nad Spartou, Plzeň zvládla infarktový duel s Vary
Sestava kola: R. Málek (Vítkovice) - P. Gřegořek (K.Vary), J. Hanzlík (Plzeň) - M. Straka (Plzeň), T. Vak (Liberec), R. Huna (Vítkovice).

2. kolo:
Bez ztráty bodu zůstávají po druhém kole už jen Liberec, Boleslav a Pardubice
Sestava kola:
M. Pinc (Liberec) - V. Roth (Slavia), M. Toman (Kladno) - M. Jenáček (Litvínov), T. Vlasák (Plzeň), M. Bartek (Pardubice).

3. kolo:
Plzeň porazila Spartu, čtyři zápasy skončily po nájezdech
Sestava kola: J. Kovář (Č. Budějovice) - R. Vydarený (Č. Budějovice), J. Piskáček (Kladno) - F. Skladaný (K. Vary), P. Leška (Zlín), V. Polák (Třinec)

4. kolo:
Karlovy Vary zůstávají bez bodu, Plzeň znovu vyhořela s Libercem
Sestava kola: M. Pinc (Liberec-2) - M. Malík (Vítkovice), S. Hudec (Třinec) - R. Smoleňák (Sparta), M. Růžička (Třinec), M. Hořava (Liberec)

5. kolo:
Vary rozmetaly brněnskou Kometu, Třinec otočil souboj se Spartou
Sestava kola:  M. Růžička (Pardubice) - P. Gřegořek (K.Vary-2), J. Hrabal (Třinec) - T. Vlasák (Plzeň-2), V. Skuhravý (K.Vary), D. Hruška (K.Vary)

6. kolo:
Budějovice udolaly mistra po nájezdech, Sparta v nich proti Brnu neuspěla
Sestava kola: J. Hübl (Litvínov) M. Malík (Vítkovice-2), L. Galvas (Zlín) - R. Huna (Vítkovice-2), M. Gulaš (Č. Budějovice), K. Brabenec (Brno)

7. kolo:
Zlín nasázel Litvínovu deset gólů, Třinec otočil zápas s Budějovicemi
Sestava kola: M. Schwarz (Ml. Boleslav) - L. Galvas (Zlín-2), C. Ovčačík (Vítkovice) - P. Leška (Zlín-2), P. Vrána (Vítkovice), T. Vlasák (Plzeň-3)

8. kolo:
Lídr z Vítkovic podlehl mistrovským Pardubicím, Slavia zvítězila v Plzni
Sestava kola: L. Mensator (K. Vary) -  V. Roth (Slavia-2), L. Zíb (Třínec) - M. Vondrka (Slavia), P. Nedvěd (Liberec), D. Květoň (Třinec)

9. kolo:
České Budějovice vyhrály ve Zlíně, Slavia uspěla v Pardubicích
Sestava kola: J. Hübl (Litvínov-2) - V. Kočí (Pardubice), B. Žabka (Ml. Boleslav) - M. Vondrka (Slavia-2), P. Nedvěd (Liberec-2), J. Košťál (K. Vary)

10. kolo:
Sparta nezabrala ani v Budějovicích, Kometě stačil k výhře jediný gól
Sestava kola: M. Vojtek (Třinec) - P. Gřegořek (K. Vary-3), Malík (Vítkovice-3) - McGregor (Třinec), J. Burger, R. Huna (oba Vítkovice-3)

11. kolo:
Kometa znovu neinkasovala, Sparta vydřela výhru nad Libercem
Sestava kola: S. Hovi (Brno) - J. Švrček (Zlín), L. Krajíček (Třinec) - P. Ton (Sparta), L. Pivko (Pardubice), J. Balaštík (Zlín)

12. kolo:
Vítkovice zdolaly Spartu a jdou do čela, poslední Kladno porazilo Kometu
Sestava kola: J. Kovář (Č. Budějovice-2) - P. Punčochář (Vítkovice), O. Šmach (Kladno) - Šimánek (Č. Budějovice), J. Kuchler, A. Melka (oba Kladno)

13. kolo:
Třinec vystřídal v čele Vítkovice, Ručinský se v Litvínově uvedl gólem a asistencí
Sestava kola: T. Pöpperle (Sparta) - M. Čakajík (Liberec), V. Kroupa (Litvínov) - V. Kubinčák (Litvínov), D. Vrbata (Ml. Boleslav), P. Sýkora (Plzeň)

14. kolo:
Budějovice jdou po výhře s Vítkovicemi do čela, poslední Kladno zvítězilo v Boleslavi
Sestava kola: M. Falter (Kladno) - J. Snopek (Č. Budějovice), R. Jareš (Litvínov) - M. Ručinský (Litvínov), P. Leška (Zlín-3), R. Dlouhý (Brno).

15. kolo:
Vítkovice vystřídaly v čele Budějovice, Sparta v duelu nejhorších prohrála v Kladně
Sestava kola: T. Duba (Zlín) - M. Barinka (Vítkovice), J. Mrázek (Kladno) - D. Rákos, P. Koukal (oba Pardubice), L. Pech (K. Vary).

16. kolo:
České Budějovice otočily zápas se Slavií, Sparta porazila Plzeň
Sestava kola: T. Pöpperle (Sparta-2) - M. Hamrlík (Zlín), M. Trončinský (Liberec) - I. Rachůnek (Zlín), V. Hübl (Litvínov), J. Kudrna (Liberec)

17. kolo:
Slavia zvítězila v derby nad Spartou, novým lídrem je Třinec
Sestava kola: R. Málek (Vítkovice-2) - M. Malík (Vítkovice-4), J. Modrý (Plzeň) - A. Pineault (Pardubice), J. Kracík (Litvínov), M. Straka (Plzeň-2)

18. kolo:
Třinec potvrdil vedení výhrou nad Spartou, Vítkovice vydřely vítězství nad Slavií
Sestava kola: P. Hamerlík (Třinec) - M. Čakajík (Liberec-2), R. Vydarený (Č. Budějovice-2) - P. Sýkora (Plzeň-2), J. Langhammer (Č. Budějovice), M. Gulaš (Č. Budějovice-2)

19. kolo:
Vedoucí Třinec udolal Zlín, Plzeň vyhrála nad Vítkovicemi
Sestava kola: A. Svoboda (Pardubice) - F. Kaberle (Pardubice), J. Jeřábek (Plzeň) -  M. Jenáček (Litvínov-2), M. Straka (Plzeň-3), L. Pech (K. Vary-2)

20. kolo:
Třinec porazil v přestřelce Budějovice, Slavia ožila proti Varům
Sestava kola: R. Málek (Vítkovice-3) - J. Hrabal (Třinec-2), P. Kuboš (Slavia) - M. Bartek (Pardubice-2), M. Růžička (Třinec-2), J. Balaštík (Zlín-2)

21. kolo:
Pardubice porazily Vítkovice, v utkání Boleslavi s Vary padlo 14 gólů
Sestava kola: P. Hamerlík (Třinec-2) - P. Kadlec (Slavia), J. Mrázek (Kladno-2) - M. Adamský (Třinec), S. Treille (Kladno), L. Pivko (Pardubice-2)

22. kolo:
Plzeň otočila zápas s Kladnem, Třinec prohrál ve Varech po nájezdech
Sestava kola: M. Valent (Ml. Boleslav) - R. Stehlík (Brno), P. Kokko (K. Vary) - D. Boháč (Ml. Boleslav), P. Leška (Zlín-4), B. Köhler (Zlín)

23. kolo:
Kometa a Vítkovice snížily náskok Třince, Kladno s Plzní odskočily Boleslavi
Sestava kola: L. Mensator (K. Vary-2) - P. Mojžíš (Brno), F. Ptáček (Č. Budějovice) - M. Straka (Plzeň-4), P. Nedvěd (Liberec-3), D. Hruška (K. Vary-2).

24. kolo:
Vítkovice porazily Boleslav, Kometě nestačil tříbrankový náskok nad Plzní
Sestava kola: T. Vošvrda (Liberec) - K. Kubát (Litvínov), L. Derner (Liberec) - J. Cetkovský (Pardubice), V. Hübl (Litvínov-2), J. Káňa (Vítkovice)

25. kolo:
Sparta prohrála pošesté v řadě s Vítkovicemi, první místo udržel Třinec
Sestava kola: T. Vošvrda (Liberec-2) - B. Mezei (Pardubice), D. Seman (Třinec) - M. Kvapil (Brno), P. Húževka (Vítkovice), M. Růžička (Třinec-3)

26. kolo:
Vítkovice vybojovaly vedení v extralize, Sparta konečně bodovala
Sestava kola: M. Mazanec (Plzeň) - F. Kaberle (Pardubice-2), M. Černošek (Litvínov) - R. Duda (Plzeň), M. Straka (Plzeň-5), M. Ručinský (Litvínov-2)

27. kolo:
Plzeň otočila zápas s Vary, Kometa udolala Třinec po nájezdech
Sestava kola: M. Falter (Kladno-2) - F. Ptáček (Č. Budějovice-2), P. Mojžíš (Brno-2) - M. Gulaš (Č. Budějovice-3), R. Martynek (Č. Budějovice), M. Heřman (Plzeň)

28. kolo:
Třinec konečně porazil Pardubice a vrací se do čela, Vítkovice prohrály
Sestava kola: P. Hamerlík (Třinec-3) - J. Hrabal (Třinec-3), R. Jareš (Litvínov-2) - Y. Treille (Sparta), T. Vlasák (Plzeň-4), J. Polanský (Třinec)

29. kolo:
Lídr z Třince padl v Mladé Boleslavi, Sparta přestřílela Plzeň
Sestava kola: M. Kopřiva (Slavia) - T. Houdek (Brno), R. Stehlík (Brno-2) - L. Pech (K. Vary-3), J. Burger (Vítkovice-4), P. Pohl (Vítkovice)

30. kolo:
Třinec udolal Kladno a zůstal první, Slavia ovládla pražské derby
Sestava kola: J. Hübl (Litvínov-3) - J. Snopek (Č. Budějovice-2), M. Malík (Vítkovice-5) - M. Gulaš (Č. Budějovice-4), P. Kašpařík (Č. Budějovice), J. Doležal (Slavia)

31. kolo:
Vítkovice zničily Slavii a na čele střídají Třinec, který deklasovala Sparta
Sestava kola: M. Falter (Kladno-3) - M. Barinka (Vítkovice-2), K. Kubát (Litvínov-2) - R. Tomas (Vítkovice), V. Ujčík (Vítkovice), R. Smoleňák (Sparta-2)

32. kolo:
Vítkovice porazily v přestřelce Plzeň, Slavia nasázela Liberci sedm gólů
Sestava kola: M. Kopřiva (Slavia-2) - J. Slaney (Plzeň-1), D. O´Brien (Sparta-1) - M. Poletín (Slavia-1), P. Pohl (Vítkovice-2), T. Micka (Slavia-1)

33. kolo:
Liberec poprvé vyhrál v Brně, vedoucí Vítkovice otočily duel v Kladně
Sestava kola: T. Pöpperle (Sparta-3) - T. Linhart (Zlín-1), P. Trnka (Vítkovice-1) - T. Micka (Slavia-2), T. Sýkora (Zlín-1), J. Balaštík (Zlín-3)

34. kolo:
Vítkovice udolaly Pardubice v nájezdech, Litvínov porazil Třinec
Sestava kola: T. Duba (Zlín-2) - D. Řezníček (Zlín-1), R. Stehlík (Brno-3) - M. Ručinský (Litvínov-3), J. Langhammer (Č. Budějovice-2), P. Jánský (Litvínov-1).

35. kolo:
Kometa porazila Vítkovice po nájezdech, Pardubice rozstřílely Slavii
Sestava kola: J. Kovář (Č. Budějovice-2) - M. Lojek (Třinec-1), D. Seman (Třinec-1) - M. Bartek (Pardubice-3), J. Víšek (Liberec-1), R. Somík (Pardubice-1)

36. kolo:
Pardubice slavily pod širým nebem, Vítkovice prohrály se Zlínem
Sestava kola: J. Kovář (Č. Budějovice-3) - V. Čížek (Ml. Boleslav-1), J. Vašíček (Slavia-1) - F. Skladaný (K. Vary-2), R. Špirko (Pardubice-1), T. Svoboda (Slavia-1).

37. kolo:
Vítkovice rozstřílely Boleslav, Sparta podlehla Liberci
Sestava kola: L. Horčička (Plzeň-1) - M. Dobroň (K. Vary-1), T. Linhart (Zlín-2) - M. Straka (Plzeň-6), P. Leška (Zlín-5), R. Duda (Plzeň-2)

38. kolo:
Vedoucí Vítkovice porazily Spartu, Třinec nedal v Plzni ani gól
Sestava kola: L. Horčička (Plzeň-2) - P. Punčochář (Vítkovice-2), M. Čakajík (Liberec-3) - P. Nedvěd (Liberec-4), J. Burger (Vítkovice-3), J. Balaštík (Zlín-4)

39. kolo:
Vítkovice padly v Třinci, Pardubice ovládly 14gólovou přestřelku s Boleslaví
Sestava kola: J. Kovář (Č. Budějovice-4) - E. Lehikoinen (Ml. Boleslav-1), J. Modrý (Plzeň-2) - M. Bartek (Pardubice-4), D. Květoň (Třinec-2), M. Růžička (Třinec-4)

40. kolo:
Vítkovice prohrály, Třinci pomohla k výhře nad Brnem i sprška plyšáků
Sestava kola: T. Pöpperle (Sparta-4) - L. Krajíček (Třinec-2), J. Hunkes (Liberec-1) - P. Nedvěd (Liberec-5), P. Patera (Kladno-1), T. Svoboda (Slavia-2)

41. kolo:
Plzeň se opět přiblížila play-off, Pardubice porazily Třinec
Sestava kola: M. Schwarz (Ml. Boleslav-2) - C. Ovčačík (Vítkovice-2), A. Píša (Pardubice-1) - M. Broš (Sparta-1), P. Ton (Sparta-2), J. Burger (Vítkovice-4)

42. kolo:
Plzeň je po výhře nad Spartou v desítce, Kometa deklasovala Litvínov
Sestava kola: J. Kovář (Č. Budějovice-5) - R. Bičánek (Brno-1), D. Seman (Třinec-2) - I. Huml (Brno-1), J. Peterek (Třinec-1), R. Duda (Plzeň-3)

43. kolo:
Brno prohrálo se Zlínem, Sparta vyhrála derby se Slavií 3:0
Sestava kola: T. Pöpperle (Sparta-5) - L. Zíb (Třinec-2), M. Toman (Kladno-2) - J. Polanský (Třinec-2), R. Tomas (Vítkovice-2), D. Květoň (Třinec-3)

44. kolo:
Sparta prohrála s Třincem, Litvínov udolal Plzeň 1:0
Sestava kola: M. Volke (Litvínov-1) - R. Bičánek (Brno-2), D. Seman (Třinec-3) - O. Veselý (Brno-1), J. Kudrna (Liberec-2), M. Bartánus (Sparta-1)

45. kolo:
Třinec rozdrtil Zlín, Černého Petra v boji o desítku dál drží Litvínov
Sestava kola: M. Růžička (Pardubice-2) - B. Mezei (Pardubice-2), D. Nosek (K. Vary-1) - V. Polák (Třinec-2), V. Varaďa (Třinec-1), T. Klíma (K. Vary-1)

46. kolo:
České Budějovice smetly vedoucí Třinec, Plzeň předvedla parádní obrat
Sestava kola: M. Volke (Litvínov-2) - D. Nosek (K. Vary-2), F. Ptáček (Č. Budějovice-3) - T. Klimenta (Liberec-1), V. Skuhravý (K. Vary-2), V. Ujčík (Vítkovice-2)

47. kolo:
Litvínov vyhrál v Třinci, Plzeň má bod ze Slavie. Brno a Vary vyšly naprázdno
Sestava kola: M. Pinc (Liberec-3) - J. Benda (Ml. Boleslav-1), J. Jeřábek (Plzeň-2) - M. Bartek (Pardubice-5), T. Urban (Liberec-1), V. Hübl (Litvínov-3)

48. kolo:
Vítkovice roznesly Kometu, Litvínov vyhrál na ledě Sparty
Sestava kola: R. Málek (Vítkovice-4) - J. Hrabal (Třinec-4), M. Malík (Vítkovice-6) - J. Burger (Vítkovice-5), V. Kubinčák (Litvínov-2), M. Hořava (Liberec-2)

49. kolo:
Sparta ztratila tříbrankový náskok, Třinec porazil ve šlágru Liberec
Sestava kola: P. Hamerlík (Třinec-4) - R. Vydarený (Č. Budějovice-3), J. Hanzlík (Plzeň-2) - P. Leška (Zlín-6), M. Gulaš (Č. Budějovice-5), V. Polák (Třinec-3)

50. kolo:
Plzeň slaví play-off. Ve hře o postup zůstávají Brno, Litvínov, a Karlovy Vary
Sestava kola: R. Málek (Vítkovice-5) - F. Ptáček (Č. Budějovice-4), D. Rehák (Vítkovice-1) - M. Bartek (Pardubice-6), R. Somík (Pardubice-2), F. Čech (Zlín-1)

51. kolo:
Základní část hokejové extraligy vyhrál Třinec, Brno bude bez play-off
Sestava kola: M. Schwarz (Ml. Boleslav-3) - P. Mojžíš (Brno-3), R. Jareš (Litvínov-3) - V. Pletka (Č. Budějovice-1), J. Balej (Brno-1), P. Pohl (Vítkovice-3)

Jirka G. Novák, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..