Rubriky:

Tipsport extraliga

Sparťané odmítli po porážce s Třincem mluvit. Neomluvitelný výkon, zlobil se Hořava

2. listopadu 2010 21:24 - PRAHA

Nervy na pochodu mají hokejisté Sparty. Prožívají hrozivou sezónu. Někteří hráči byli odejiti, u týmu jsou už i noví trenéři. Výsledek? Předposlední místo po 18. kole. V úterý padl jeden z favoritů ligy s Třincem. Porážka 0:3 zapříčinila, že hráči se odmítli vyjádřit k utkání. „Nechtějí se k ničemu vyjadřovat, nemají náladu,“ tlumočil hlas zpoza zavřených dveří šatny Jan Horešovský, který má v klubu na starosti marketing a média.

 

Jan Handrejch, Právo

"Já radši nebudu nic říkat, mohl bych si ublížit," řekl jen ve dveřích útočník Tomáš Kůrka.

Pro sparťanskou televizi sice promluvil Brian Salcido, tím ale bylo veškerým hráčským hlasům utrum. K utkání se vyjádřil až hlavní trenér Miloslav Hořava.

„Třinec nám dal lekci nejen z hokejovosti, ale i z bojovnosti, což mě mrzí nejvíce. Chtěl bych poděkovat divákům, oni nás podrželi, my jsme hráli velice špatně,“ byl kritický kouč. Jakoby to fanoušci tušili, přišlo jich 3610, což je nejmenší návštěva letošního ročníku na Spartě.

„Hráčům tohle připomeneme, lidi za nimi stojí a oni se jim odmění takovým výkonem. Mě mrzí a štve prvních dvacet minut, jak my k tomu přistoupili, to je neomluvitelné, doufám, že už se to nestane,“ říkal pár minut po utkání trenér.

Hráči mezitím zpytovali svědomí za zavřenými dveřmi. S trenéry ještě nic neřešili. „Pod emocemi to nemá cenu, to se vyřeší jinak,“ uzavřel nejednoznačně úterní klání Hořava.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..