Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejoví útočníci Hřebejk a Cyganov opouštějí Karlovy Vary

2. prosince 2010 19:18 - KARLOVY VARY

Hokejoví útočníci Štěpán Hřebejk a Dmitrij Cyganov opouštějí kádr extraligových Karlových Varů. Hřebejka uvolnilo vedení Energie na měsíční hostování do prvoligového Chomutova, ruský útočník stráví zbytek sezony ve Skalici. Klub o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

 

Petr Hloušek, Právo

"U Štěpána jsme spolu s trenéry usoudili, že není dostatečně vytěžovaný a potřebuje se více rozehrát. V Chomutově určitě dostane více prostoru. Po návratu do Varů by se měl lépe ukázat jeho potenciál," uvedl generální manažer Miroslav Vaněk na adresu hokejisty, který v posledních zápasech hrál ve čtvrté formaci.

Podobně na tom byl i Cyganov, jenž navíc po příchodu Tomáše Klímy odehrál několik zápasů i v první lize v dresu Kadaně. "Je mladý hokejista, který potřebuje co nejvíce hrát. Po příchodu Tomáše Klímy u nás spíše paběrkoval. Ve Skalici by měl získat výborné zkušenosti, které zúročí v následující sezoně opět v našem klubu," řekl Vaněk.

Karlovy Vary si naopak z první ligy stáhly zpět obránce Jána Muchu a Romana Proška, kteří hráli v Chomutově, a dalšího beka Petra Přindiše. Odchovanec západočeského klubu působil v Kadani.

"Pokud si to zdravotní stav ostatních obránců vynutí, dočká se Petr své extraligové premiéry už v pátek proti Plzni," uvedl Vaněk. Problémy totiž mají David Nosek, Petr Gřegořek, Karol Sloboda a Martin Parýzek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..