Rubriky:

Tipsport extraliga

Slovenský útočník Bicek zůstane v Kladně až do konce sezony

14. prosince 2010 19:48 - KLADNO

Slovenský hokejový útočník Jiří Bicek bude působit nadále v barvách Kladna, s kterým se dohodl na smlouvě do konce sezony. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu. Dvaatřicetiletý vítěz Stanleyova poháru z roku 2003 s New Jersey přišel do Vagnerplastu na začátku listopadu na třízápasovou zkoušku, pak se angažmá prodloužilo o další měsíc.

 

Petr Horník, Právo

"Jednání byla velice příjemná. Jiří Bicek potvrdil, že se mu v Kladně líbí, a z jeho přístupu k jednání bylo vidět, že mu na setrvání v klubu záleží," řekl serveru výkonný ředitel Kladna Milan Volf. Bicek, který byl od začátku sezony bez angažmá se zařadil v Kladně do elitní formace Pavla Patery a ve 14 zápasech nasbíral šest bodů za čtyři branky a dvě asistence. "I my jsme samozřejmě rádi, protože Jirka potvrdil vysokou výkonnost a pro tým je určitě přínosem. A to nejen na ledě, ale i v kabině."

Bicek si během svého více než měsíčního působení stačil získat kladenské příznivce. "Víme o jejich transparentu 'Juro zůstaň' a i z tohoto důvodu jsme rádi, že jsme se domluvili. Názory fanoušků nás zajímají a věřím, že jsme je potěšili," dodal Volf.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..