Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejista Snopek končí v Českých Budějovicích a míří do Oulu

21. ledna 2011 09:17 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hokejový obránce Jan Snopek opouští České Budějovice a míří do finského Kärpätu Oulu. Čtyřiatřicetiletý zadák se vydá na zahraniční angažmá téměř po třinácti letech, v sezoně 1997/98 hrál bývalý obránce Karlových Varů, Slavie, Znojma a Pardubic ve švédské lize za Västeras.

"Honza podepsal před sezonou upravenou smlouvu, která mu odchod do zahraničí za určitých podmínek umožňovala. Věc je téměř hotová, chybí dořešit jen administrativa," uvedl v tiskové zprávě českobudějovického Mountfieldu sportovní manažer Josef Zajíc.

Snopek si v této sezoně připsal ve 42 zápasech 14 bodů za dvě branky a 12 asistencí. Celkem v extralize zaznamenal v 724 duelech 171 bodů za 50 tref a 121 přihrávek. V juniorském věku hrál Snopek čtyři roky zámořskou OHL za Ottawu Generals. V Oulu už působí čtyři Češi - obránce Vladimír Sičák a útočníci Kamil Kreps, Pavel Rosa a Petr Tenkrát.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..