Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Straka se stal většinovým vlastníkem hokejového klubu v Plzni

15. února 2011 11:22 - PLZEŇ

Většinovým vlastníkem extraligového hokejového klubu v Plzni se stal Martin Straka, který je vedle toho zároveň i kapitánem týmu a generálním manažerem. Olympijský vítěz z Nagana a mistr světa z Vídně 2005 odkoupil vlastnický podíl od podnikatelů Jiřího Vlasáka a Zdeňka Pechra ve společnosti HC Plzeň Investments, která je sedmdesátiprocentním vlastníkem západočeského klubu.

 

www.bpa.cz, Sport.cz

"Martin je k dnešnímu dni skutečně jediným akcionářem," uvedl právní zástupce klubu Tomáš Tesař na pondělním neformálním setkání vedení týmu s fanoušky v Plzni. Vedle HC Plzeň Investments vlastní akcie klubu občanské sdružení HC Plzeň 1929, jehož je Straka jednatelem.

Podle MfDnes, která Tesaře citovala, se ještě dokončují všechny převody a smluvní záležitosti celé transakce. V obchodním rejstříku ještě změna vlastnické struktury zaznamenána není.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..