Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Mladé Boleslavi jsou bez trenéra. Klub vyhodil Holaně

21. března 2011 10:17 - PRAHA

S trenérem Milošem Holaněm hokejisté Mladé Boleslavi o udržení v extralize nadále bojovat nebudou. Vedení klubu ho propustilo v pondělí dopoledne ze svých služeb. A to v návaznosti na nedělní porážku s Kladnem, která mužstvo hodně přiblížila k baráži. "S Milošem Holaněm jsme se dohodli na ukončení spolupráce,“ potvrdil na stránkách klubu sportovní manažer Milan Hnilička.

 

Petr Horník, Právo

"Bylo to znenadání, to je jasné. Skončil jsem, to je celý můj komentář," vyjádřil se pro Sport.cz Holaň, jehož verdikt vedení překvapil. "Klub přišel s touto variantou, mrzí mě to. Ale jde o rozhodnutí vedení, které akceptuji," pověděl Holaň.

„Mužstvo potřebuje před rozhodující částí sezóny dostat nový impuls. Výsledky v poslední době skutečně nebyly dobré,“ dodal Hnilička. Boleslav ztrácí na předposlední Kladno devět bodů, ve skupině o udržení jsou na programu ještě čtyři zápasy. Poslední tým se utká v baráži o nejvyšší soutěž s vítězem první ligy, jímž bude Ústí nad Labem nebo Chomutov.

Jméno nového boleslavského trenéra bude oznámeno v nejbližších dnech. Asistent Vlado Hiadlovský u mužstva zůstává.

Holaň byl koncem října propuštěn ze Sparty, druhý den přijal nabídku Mladé Boleslavi, ale po pěti měsících skončil i zde. "Bohužel. Tohle se v hokeji stává. Podobnou situaci loni zažil Pavel Hynek, příští rok se to může stát někomu jinému. Je to naše práce," dodal smutný Holaň.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..