Rubriky:

Tipsport extraliga

Sivek končí ve Spartě, novým předsedou představenstva je Bříza

7. dubna 2011 22:24 - PRAHA

K velkým změnám v kádru i ve vedení hokejové Sparty dochází po nevydařené uplynulé sezoně. Na dnešní valné hromadě klubu rezignoval na funkce prezidenta a předsedy představenstva Viliam Sivek. Novým předsedou představenstva byl zvolen dosavadní generální manažer Petr Bříza.

 

Stanislav Peška, ČTK

Pozice prezidenta i generálního manažera byla zrušena. Za sportovní oblast bude zodpovídat nový sportovní manažer Otto Sykora a za obchod a finance výkonný ředitel Zbyněk Černý. Sparta to uvedla v tiskové zprávě a současně zveřejnila výrazný řez kádrem extraligového týmu.

Sykora nepočítá s devíti hokejisty ze současného kádru včetně kapitána Davida Výborného. "Jádro Sparty musíme změnit," prohlásil Sykora. Vedle Výborného ve Spartě končí také další útočníci Ondřej Kratěna i Radek Smoleňák s Tomášem Kůrkou, kteří hostovali v Kladně respektive Pardubicích, a obránci Petr Macholda, Doug O'Brien a Michal Gulaši. Útočníci Karel Hromas s Markem Bartánusem pro příští sezónu zamíří na hostování s další možnou perspektivou ve Spartě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..