Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Brna zahájí přípravu s novým koučem, má jím být Venera

29. dubna 2011 11:15 - BRNO

Po měsíční dovolené zahájí v pondělí hokejisté extraligové Komety Brno letní přípravu pod vedením nové trenérské dvojice. Tu by měli vytvořit podle informací médií Zdeněk Venera, jemuž vyprší 30. dubna smlouva ve Zlíně, s asistentem Lubomírem Oslizlem.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Vedení brněnského klubu to ale nepotvrdilo. Nová trenérská dvojice, která vystřídá Ladislava Lubinu se Svatoplukem Číhalem, bude představena na pondělní tiskové konferenci. "Rádi bychom jméno nového kouče prozradili dříve, ale má stále platnou smlouvu. Jedná se o zkušeného odborníka z extraligy," konstatoval pouze majitel brněnského klubu Libor Zábranský.

Na úvodním tréninku by se už měl představit nový hráč Komety Leoš Čermák a další posilou bude zřejmě pětadvacetiletý zlínský obránce Jan Švrček. Klub jedná také o dalších posilách.

Z loňského kádru naopak odchází Jiří Dopita, Kamil Brabenec, Pavel Zubíček, Radek Procházka, Pavel Mojžíš, Tomáš Houdek, Alexejs Širokovs, Ondřej Veselý a Marek Kvapil.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..