Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový mistr zahájil letní přípravu bez Krajíčka a Poláka

16. května 2011 10:47 - TŘINEC

Ještě bez řady opor dnes zahájili letní přípravu před nadcházející sezonou hokejoví mistři z Třince. V kádru Ocelářů už nefigurují také reprezentační obránce Lukáš Krajíček a útočníci Vojtěch Polák s Markem Zagrapanem, kterým skončily smlouvy.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

První týden přípravy na suchu stráví třinečtí hokejisté na soustředění v Nízkých Tatrách. Tým zatím tvoří převážně mladí hráči. Brankář Peter Hamerlík, obránce Lukáš Zíb a útočníci Martin Růžička, Radek Bonk, Ladislav Kohn, Václav Varaďa, Jiří Polanský a Bryan McGregor mají zatím ještě individuální režim a k mužstvu se budou postupně přidávat od dalšího týdne.

Mistři patrně přijdou o tři muže zlatého kádru, kterým doběhly kontrakty. Krajíček má po loňském návratu z NHL zřejmě znovu namířeno do zahraničí, končí i slovenský útočník Zagrapan, který se příliš neprosadil. Klub měl zájem udržet Poláka, toho však láká angažmá v cizině. V zákulisí se spekuluje o tom, že by mohl zamířit do celku nového účastníka KHL Popradu.

Zemětřesení prý v kádru nebude

Nové posily pod Javorový zatím nedorazily. Vedení klubu vyčkává také na to, jak se vyvine budoucnost nejlepšího kanonýra Růžičky, po němž je poptávka na ruském trhu. "Máme nějaké typy na posílení, ale zatím je všechno v jednání. Zemětřesení v kádru rozhodně nenastane, mužstvo je stabilizované," řekl třinecký trenér Břetislav Kopřiva.

Třinečtí budou na suchu trénovat do konce června, na led poprvé vyjedou 25. července.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..