O bodech rozhodla v Kladně jediná úspěšná střela

KLADNO

Jen jeden gól viděli diváci v Kladně, kde se domácí celek střetl s Litvínovem. V přesilovce rozhodl o tom, že body se exportovat nebudou, Kalla.

Hned po 26 vteřinách ujel domácímu Kasíkovi Trávníček, ale na Kopřivu zaskakujícího za nemocného Orcta nevyzrál. Stejně se litvínovskému střelci vedlo po pěti minutách hry. Pak musel předčasně do sprch Kruliš.

Kladno dobrou hrou ve středním pásmu získalo několik šancí, z nichž největší střelou z mezikruží nevyužil Kysela. V přesilovce pak Gardoň našel u pravé tyče Kallu a Středočeši vedli.

Druhá část byla jednoznačně v režii hostů, domácí se jen bránili. Velkou šanci měl Hranáč, který se zmocnil odraženého kotouče, ale tváří v tvář Kopřivovi neuspěl. Jeho svatyni pak v přesilovce těsně minul Poživil, další rány pochytal kladenský gólman.

V poslední části připravil Zajíc tutovku pro Kyselu, jenže ten nedokázal trefit odkrytou branku. Litvínov se tlačil do útoku, domácí hrozili do otevřené obrany, ale bez efektu.

Kladno - Litvínov 1:0
Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0. Branka a nahrávky: 18. Kalla (Gardoň, Kysela). Rozhodčí: Haškovec - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 5:7, navíc Kruliš (Kladno) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 3455.