Liberec pod novým koučem ještě neprohrál

KARLOVY VARY

Trenér Josef Paleček ani ve druhém zápase na střídačce libereckých hokejistů nepoznal porážku. Po výhře nad Kladnem v prodloužení jeho noví svěřenci remizovali v Karlových Varech 2:2.

V úvodu měli hosté více ze hry, ale na Fraňka nevyzráli. Ani Karlovarským se nedařilo, pro změnu byl vždy na místě Falta. První gól tak padl až v polovině utkání po zaváhání domácích hráčů ve středním pásmu. To se dostal k puku Hájek, kterému v mohutném rozjezdu nezabránil ani obětavý pád Galvase a bezmocný byl i Franěk, jenž v předchozích dvou zápasech doma s Litvínovem i se Vsetínem udržel čisté konto.

Ve 34. minutě měl Hájek další velkou příležitost, ale Franěk jej skvěle vychytal. Na adresu v útlumu hrajících Karlových Varů se ozýval čím dál tím větší pískot, ale ve 37. minutě se diváci dočkali, když Faltu prostřelil Netík.

V nejrušnější třetí třetině se západočeský tým ujal vedení. Po Němčického pokusu se zdálo, že Falta trochu záhadně prošlý puk přece jen zastaví, ale nepovedlo se mu to. Ve stejné minutě však bylo zásluhou Korhoně opět vyrovnáno. Když pak ve druhé minutě prodloužení vyjel Falta včas proti Alinčovi, další gól už nepadl.

Karlovy Vary - Liberec 2:2 po prodl.
Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 0:0. Branky a nahrávky: 37. Tvrdík (Bauer), 44. Němčický (L. Svoboda, Bauer) - 31. M. Hájek, 44. Korhoň (J. Nedvěd, Jech). Rozhodčí: Venglář - Pouzar, Rozlílek. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 3730.