Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Pardubic se na úvod připravují v Havlíčkově Brodě

25. července 2011 15:55 - PARDUBICE

Netradičně již v půl sedmé ráno se dnes sešli hokejisté Pardubic, aby začali závěrečnou část přípravy na extraligovou sezonu. Východočeši totiž budou tento týden trénovat v Havlíčkově Brodě, kam se ráno přesunuli. Ještě před tím ale všichni podstoupili odběry krve. Už potřetí v průběhu předsezonní přípravy.

 

Roman Vondrouš, ČTK

"Jedná se o základní vyšetření hráčů, abychom věděli, že v sobě nemají nějaké nemoci a mohou naplno trénovat. Ukáže nám to aktuální stav každého hráče. Každý byl někde na dovolené a chceme mít jistotu, že organismy jsou v pořádku," uvedl trenér Pavel Hynek na oficiálním webu Východočechů.

Pardubice vstoupí do sezony s kádrem, který nedoznal oproti minulé sezoně velkých změn. Odešli brankář Adam Svoboda, obránci Jeff Jillson, Branislav Mezei a útočník Rastislav Špirko. Na jejich místa přišli beci Vladimír Sičák, Josef Melichar, Václav Benák, útočník Corey Elkins a brankářskou dvojici s Martinem Růžičkou bude tvořit Vladimír Koutský. Elkins se k týmu ale připojí až v příštím týdnu.

Semifinalista minulého extraligového ročníku bude v Havlíčkově Brodu trénovat až do pátku čtyřfázově. "Dopoledne jsme v posilovně a na ledě, odpoledne máme suchou fázi v tělocvičně a společný led," popsal Hynek, který povede tým společně s Ladislavem Lubinou. Od pondělí se pardubičtí hokejisté budou připravovat v domácím prostředí. "První tři týdny budou mít kondiční charakter," řekl Hynek.

Pardubice mají aktuálně v plánu deset přípravných zápasů, osm z nich je součástí European Trophy, kterou tým poprvé v klubové historii bude hrát. Extraliga začne 16. září.

Program přípravných zápasů:
čtvrtek 4. srpna: 18:00 Hradec Králové - Pardubice,
čtvrtek 11. srpna: 20:00 Pardubice - Linköping (European Trophy, v Hradci Králové),
sobota 13. srpna: 19:30 Pardubice - HV 71 (European Trophy),
čtvrtek 18. srpna: 18:30 Liberec - Pardubice (European Trophy),
sobota 20. srpna: 17:00 Mannheim - Pardubice (European Trophy, v Innsbrucku),
pondělí 22. srpna: 19:00 Tappara Tampere - Pardubice (European Trophy),
sobota 27. srpna: 19:30 Pardubice - Kometa Brno (European Trophy),
neděle 28. srpna: 19:30 Pardubice - IFK Helsinky (European Trophy),
úterý 6. září: 17:30 Plzeň - Pardubice (European Trophy),

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..