Hokejový bek Melichar v Pardubicích hrát nebude, ukončil karieru

18. srpna 2011 15:09 - PARDUBICE

Hokejový obránce Josef Melichar nečekaně ukončil hráčskou kariéru. Dvaatřicetiletý bek, který se stal v létě posilou extraligových Pardubic, to vysvětlil osobními důvody. Vedení Východočechů se jej i přes platnou smlouvu rozhodlo ze svých služeb uvolnit.

 

David W Cerny, Reuters

Odchovanec českobudějovického hokeje působil v minulé sezoně ve svém mateřském klubu a ve švédském Linköpingu. V létě se ale Melichar, který má za sebou desetileté angažmá v zámoří a 354 zápasů za Pittsburgh, Carolinu a Tampu, rozhodl vrátit domů. Necelý měsíc před začátkem extraligy však ohlásil konec kariéry.

Melichar je již druhým hráčem, kterého Pardubice v létě uvolnily ze svých služeb, přestože měl platnou smlouvu. S ohledem na zdravotní problémy manželky v týmu předčasně skončil útočník Adam Pineault.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..